Drone Uygulaması DJI GO iOS İçin Güncellendi

0
119

Drone markaları içerisinde en çok tercih edilen ve en ünlü firmalardan biri olan DJI, geçtiğimiz seneyi de oldukça iyi satış rakamlarıyla kapattı. Markanın Drone modellerinde sunduğu özellikler bir yana, markanın Drone modelleri için sunduğu yazılımlarıyla da öne çıktığını görüyoruz. Drone yazılımları sayesinde kullanıcıların uzaktan erişim sağlamaları ve cihazlarındaki kameralarını incelemelerine de izin veriliyor. DJI GO uygulamasının akıllı telefonlar üzerinden rahatlıkla kullanılması ise en beğenilen kısım olarak dikkat çekiyor. DJI GO mobil uygulamasının bu kez gündeme gelmesinin nedeni ise iOS için aldığı güncelleme.

DJI GO iPhone X İçin Güncellendi

Aslında güncellemenin ana nedeni iPhone X serisine uyum sağlamak. DJI GO uygulamasına gelen güncelleme sonrasında ilk dikkat çeken de iPhone X akıllı telefonlarının tam ekran moduna uyum sağlanmış olması. Çentik bölümü de dahil olmak üzere tam ekrana uyumlu bir uygulama arayüzünün sunulması sağlanıyor. Bu oldukça önemli çünkü Drone üzerinde yer alan kameranın çekimlerini bu ekranda bozulmaya uğramadan kullanabiliyorsunuz.

DJI GO iPhone X

Tek yenilikte bununla sınırlı değil.  Bunun yanında kameradan gelen görüntülerin akıllı telefonlarla tam uyumlu olması ve kare hızları da dahil olmak üzere düzenlemelerin yapılması sağlanıyor. Bunun dışında cihazın kontrolü için de daha stabil bir sistemin sunulduğunu görmek mümkün. iPhone X uyumlu yeni sürümü indirmek için ise uygulamayı mağazadan güncellemeler yeterli olacaktır. Yeni sürümün artılarından bu sayede yararlanmak mümkün.

İlginizi Çekebilir: Apple Bu Kez Netflix’i Mi Satın Alıyor?

İLGİLİ HABER:  iOS 11.3 Duyuruldu! İşte İlk Yenilikler

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?