Amerika’da yapılan başkanlık seçimleri sadece Amerika’da değil tüm dünyada en çok konuşulan konulardan biri olmayı başardı. Başkanlık seçimlerinin favorisi olmadığı halde açık ara fark ile seçimi kazanan Donald Trump’ın seçimi kazanması ise aslında seçimin bu kadar ön plana çıkmasının ana neden olarak gösterilebilir. Her ne kadar ırkçı söylemleri ve Müslümanlar için yaptığı açıklamalar tepki toplamış olsa da Donald Trump’ın seçimi kazanmasıyla beraber Amerika’nın yeni başkanını tebriklerde başladı.

Ünü seçimle beraber tüm dünyaya yayılan yeni başkanın hakkında son olarak ise yeni tasarım ürünler piyasaya sürülmeye başlandı. Bu tip adımlardan biri de iPhone telefonlar için geldi. Daha önce Putin başka seçildiğinde yapılan uygulama bu kez Donald Trump için yapıldı.

Donald-Trump-iPhone

Altık Kaplama iPhone

Zira Donald Trump için tıpkı Rus lider Putin için yapıldığı gibi altın kaplama iPhone serileri satışa sunuldu. Tamamı altın kaplama olmasıyla beraber üzerinde Donald Trump işlemesi ve “Make America Great Again” ifadesi yer alan telefonların satışa çıkarıldığı da açıklandı. Satış için yapılan açıklamada ise yeni modelin 3000 dolar gibi bir rakama sahip olduğu ve hemen herkesin alımına açık olduğu da belirtildi. Akıllı telefon devi Apple’ın iPhone serisi için atılan bu adım ne kadar çok konuşulur ya da ne derece ilgi çeker bilinmez ama Donald Trump’ın başkan seçilmesinin iPhone serisini bile etkilediği kesin. Zira sadece iPhone değil bunun benzeri birçok özel seri ürün üretiminde de Donald Trump imzalarını görmeye alışacağız gibi.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?