iPhone hakkında bir dizi söylentiler mevcut. Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone 6s için Eylül ayına yaklaşıldıkça iddialar artarak gelmeye devam ediyor.

Sizler için son zamanlarda ortaya atılan söylentileri bir araya getirdik. İşte iPhone 6s hakkında derlediğimiz güncel ve popüler söylentiler;

1) Rose Gold iPhone 6s

Güvenilir analistlerin iddialarına göre Apple iPhone 6s’le birlikte son iPhone ailesini gerek özellikleri gerek renkleri ile genişletmeye hazırlanıyor. iPhone 6s için ek renk seçeneği olarak Rose Gold’un gelmesi bekleniyor. 996.com’da yayımlanan pembe iPhone görüntüsünün kökenini Mart 2015’e dayanıyor olsada son zamanlarda popüler hale gelmiş durumda. İşte pembe renkli sözde iPhone 6s;

rose-gold-iphone-6s

Rose Gold renk seçeneği ilk olarak Apple Watch Edition ile karşımıza çıkmıştı ve çok beğenilmişti. Apple’ın iPhone adına böyle bir ekleme yapması bu sebeple mantıklı geliyor.

2) Intel Wifi Kartı Kullanılacak

 

Bir sonraki iPhone modelleri iPhone 6s ve 6s Plus Intel Wifi kartına sahip olacak. Bu söylenti çok yeni bir söylenti değil ancak söylenti bu sefer oldukça derin. Qualcomm’un yerini Intel’in alması daha öncede ortaya atılmış bir iddiaydı ancak Apple iPhone 6 ile birlikte yoluna Qualcomm ile devam etmişti. Çoğu kişiye göre ise iPhone 6s’le de birlikte yoluna Qualcomm ile devam edecek ancak bir gurup analiste göre 2017 yılında tanıtılacak olan iPhone 7 ile birlikte Apple Qualcomm’un yerine Intel’i tercih edecek.

3) Foxconn İçinden Gelen 5 inç iPhone 6s fotoğrafı

5-inc-iphone-6s

Son olarak Foxconn içinden gelen elle çizilmiş bir iPhone 6s fotoğrafı gündeme oturdu ve şimdiye kadar hiç konuşulmayan bir iddiayı akıllara getirmeye başladı.

İddia Apple üretim destekçisi Foxconn’un içinden gelmiş bir iddia ve iddiaya ek olarak Apple’ın 4.7 inç ve 5.5 inç iPhone’larına ek olarak A9 işlemcili, 5 inçlik bir iPhone modelini tanıtacak. Bu iddianın ne kadar gerçeği yansıttığı tartışılır ancak fazla inanılmaması gereken bir iddia olduğunu düşünüyoruz.inç modeli olasılığı oldukça inanılmaz hale getirir oldu.

İLGİLİ HABER:  iPhone 6s, Apple Watch Gibi Hareketli Duvar Kağıtlarına ve Animasyonlu Arayüze Sahip Olacak

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?