Denizin Ortasında Bulunan Binlerce iPhone 12 Şaşkınlık Yarattı!

1
53546
iPhone 12

Geçtiğimiz gün sosyal medyaya ilginç bir video düştü. Ne kadar doğru ya da ne kadar yalan bilemiyoruz ama videoda Apple’ın akıllı telefonları başrol oynuyordu. Bir anda yayılan videonun odak noktası iPhone 12 akıllı telefonları oldu.

Merak etmeyin sizi daha fazla bekletmeyeceğim ve konunun detayları için ortaya çıkan bilgilerden söz edeceğim. Neden bu video olay oldu? Neden Apple’ın iPhone 12 akıllı telefonları konuşuluyor? Gelin bakalım.

İlginizi Çekebilir: Sonunda AirPods 3 Net Görselleri Geldi

iPhone 12 Dolu Konteyner Videosu

Videoda bir balıkçı teknesi yer alıyor. Tekne demişsek öyle sandal gibi algılamayın. Profesyonel bir balıkçı teknesinin gözüktüğünü görüyoruz. Nerede seyir halinde olduğu bilinmeyen balıkçılar, denizin ortasında bir konteyner buluyor.

Hemen konteyner tekneye doğru çekiliyor. Dev konteyneri gemiye çıkarıp çıkarmadığı belli olmayan balıkçılar ilk etapta konteyner üzerinde bir delik açıyor.

Sonrasında içerde yer alan kolileri deliyorlar ve kutuların içerisinde onlarca iPhone 12 akıllı telefonu olduğu anlaşılıyor. Tabii ki balıkçılar bu telefonları almayı ihmal etmiyor.

Burada telefonların serisi konusunda bir bilgi bulunmuyor. Yani telefonlar kaç GB ya da Pro mu gibi bilgiler yok. Toplamda kaç adet akıllı telefon bulunduğu konusunda da herhangi bir bilgi paylaşımı olmamış.

Sadece binlerce telefon olduğunu anlıyoruz. Konuya ilişkin Apple tarafından yapılan bir açıklama da yok. Telefonlar Apple’a iade mi edildi yoksa balıkçılar hepsini kendisine mi sakladı bu da bilinmiyor.

Fakat şöyle bir kaba hesap yapacak olursak, o konteyner içerisinde mini bir servet yatıyor. Apple için belki de çok önemsenecek bir rakam değil ama bulunduğu ülkeye göre balıkçılar zengin olmuş olabilir. 🙂

Bir anda viral haline gelen video hakkında bir bilgi gelecek olursa elbette paylaşacağız. Sadece şu detayı verebiliriz ki konteyner fırsatına nedeniyle taşıma sırasında okyanusta düştü şeklinde bir söylem var.

İLGİLİ HABER:  Yepyeni iPhone 7 Konsept Tasarımı

Fakat bu da doğrulanmış olan bir bilgi değil. Dediğimiz gibi Apple kaybı doğrulayacak olursa yine biz de bilgi paylaşacağız.

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?