Daha Uygun Fiyatlı Apple Watch Türkiye’de

0
1888

Apple’ın merakla beklenen akıllı saati Apple Watch halen ülkemizde satışa sunulmuş değil. Bu durumu fırsat bilen ve müşterilerine Apple Watch deneyimini ilk olarak sunmak isteyen firmalar ise peş peşe kampanyalarını başlattılar.

Şimdiye dek 2.000 TL ile 2.500 TL aralığında değişen rakamlarda satışa sunulan Apple Watch en nihayetinde daha uygun fiyatla Morhipo’da satışa sunulmuş durumda. 38 mm Apple Watch Sport modeli 1.899 TL’den satışa sunulmuş. Her ne kadar Apple’ın beklenilen Türkiye satış fiyatına oranla pahalı olsa da yine de şimdiye dek Türkiye’de satışı yapılan en uygun Apple Watch Sport’ların yer aldığını belirtelim.

Apple-Watch-Sport-Turkiye

Apple Watch’un Sport, Watch, Edition olmak üzere üç modeli var ve en uygun fiyata sahip olan modeli Apple Watch Sport. 38 ve 42 mm’lik iki tip kasa boyutu ile gelen Apple Watch’ın tahmini Türkiye fiyatları şu şekilde olacak (güncel dolar kuru, 2,67835142 üzerinden hesaplanmıştır);

  • 38 mm Apple Watch Sport: Yaklaşık olarak 950 TL – 1.200 TL aralığında bir fiyata sahip olacak.
  • 42 mm Apple Watch Sport: Yaklaşık olarak 1.075 TL – 1.400 TL aralığında bir fiyata sahip olacak.

Apple’ın yakın gelecekte, tahminlerimize göre Temmuz-Eylül aralığında Apple Watch’ı Türkiye’de satışa sunmasını bekliyoruz.

İLGİLİ HABER:  Animoji için Yenilikler Yolda

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?