Cydia’dan ücretli tweakler ücretsiz nasıl indirilir?

0
1933

iPhone’lara yapılan jailbreak işlemi sonucunda telefonunuza yüklenen cydia uygulamasının içerisinden istediğiniz milyonlarca tweak‘i indirebilirsiniz.

Fakat bu tweaklerin bazıları hatta büyük bir çoğunluğu ücretsiz, fakat kalan kısımdaki güzel tweak ve temalar ücretli.

Sorun bu tweakleri almakta değil, alıcağınız yerin belli olmamasındadır yani örnek vermek gerekirse Apple Store gibi güvenilir bir yerden satın almak var, Cydia gibi henüz tam anlamıyla bilinmeyen ve kuşkuda bırakan bir yerden satın almak var.

Satın alma işlemi için kriterleri uymayan arkadaşlar için yapılan bu tweak cydown, sizin cydiadan istediğiniz ücretli tweakleri ücretsiz bir şekilde almanızı sağlar.

İşlemi yapabilmek için telefonunuzu jailbreak yaptıktan sonra cydianın arama kısmına gelip, “cydown” yazmanız yeterli. Tweaki telefonunuza indirdikten sonra respring yapacaktır ve daha sonrasında siz manuel olarak ayarlardan cydown kısmına gelerek tweaki aktif etmeniz, yani enable yapmanız gerekmekte. Bunları yaptıktan sonra cydia üzerinden herhangi ücretli bir tweake girdiğinizde otomatik olarak tweaki satın almış gözüneceksiniz.

Herhangi bir satın alma işlemi olmadan, bir sorun olmadan paralı tweakleri indirmek istiyorsanız sizde cydown tweakini telefonunuza kurabilirsiniz.

Unutmayın bu tweakleri yapabilmek için telefonunuzun jailbreakli olması gereklidir. Jailbreak yapmak için : http://www.appleuzmani.net/ios-9-2-9-3-3-jailbreak-nasil-yapilir-beklemeyin/

Jailbreakin ne olduğunu bilmiyorsanız öğrenmek ve kafanızdaki soru işaretlerini kaldırmak için : http://www.appleuzmani.net/jailbreak-nedir-ne-degildir-nasil-yuklenirnasil-silinir/

Jailbreakliyken telefonunuza uygulayabileceğiniz en iyi tweakler : http://www.appleuzmani.net/en-iyi-ucretsiz-10-tweak/

 

Videoda anlatılan işlemleri yapabilmek için gereken repo adresleri:

repo.biteyourapple.net/

http://repo.xarold.com/

 

İLGİLİ HABER:  iOS 11 iCloud Etkinleştirme Kilidinde Açık Mı Var?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?