Cydia Eraser iOS 9.3.3 güncellemesi geldi

0
334

Saurik, dün bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile iOS 9.3.3 unjailbreak işlemi yani jailbreak silme işlemi yapılabilecek. Zamanlama daha iyi olmazdı. Apple iOS 9.3.4 ‘ü yeni yayınladı ve iOS 9.3.3 imzaları yakında kaldırılacak.

iOS 9.3.3 Cydia Eraser

Jailbreak’i hangi programla yapmış olursanız olun, ister PP iseterseniz Safari üstünden, isterseniz de Impactor ile farketmiyor, Cydia Eraser ile iOS 9.3.3’ü jailbreaksiz hale getirebiliyorsunuz.

Saurik, bir süre önce, Cydia Impactor adını, Cydia Eraser olarak değiştirmişti. Cydia Eraser, iTunes kullanmadan cihazınızdan jailbreak’in tüm izlerini siliyor ve iOS 9.3.3 yeniden yüklenebiliyor. Eğer bu tweak olmasaydı, iOS 9.3.3 imzaları kaldırıldığında ve cihazınızda bir sorun olduğunda mecburen iOS 9.3.4 kurmak zorunda kalacak ve mevcut jaailbreakten mahrım kalacaktınız. Bu tweak’in bir faydası da telefonunuzu satmak isterseniz, jailbreak yapılabilir versiyon diyerek telefonunuzu satabilirsiniz.

Cydia Eraser Kullanımı

 

  1. Öncelikle Cydia’dan Cydia Eraser’i yükleyin.

Cydia-Eraser-iOS-9.3.3

 

2.  Tüm verilerinizi iTınes veya iCloud kullanarak yedekleyin.

3. Cihazınızın, iPhone’umu bul, parola, touchID gibi özelliklerini kapatın.

4. Cydia Eraseri çalıştırın.

5. “Delete all data and unjailbreak ” yazan kısma tıklayarak, “Delete All” a basın.

6. İşlem tamamlandığında, “Merhaba” yazacak. Bundan sonra cihazınızı her zaman ki gibi ayarlayın.

 

 

 

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?