Counter Strike Android Nasıl Yüklenir?

0
316
Counter Strike Android Nasıl Yüklenir?

Counter Strike Android Nasıl Yüklenir?

Bu oyunu oynamak için internet kafelerden çıkmadan aralıksız oynamanıza neden olmaktadır. Çocuklarınızın büyük bir bölümü internet ortamında bu oyunu oynamak için geçirmektedir. Counter Strike Android versiyonu ile artık mobil olarak oynamanız mümkün olacağından bu haber sizleri çok sevindirici olur. Online FPS türünün ilk başlangıcı olan ve milyonların beğenisi ile keyifle oynanan Counter Strike artık mobil cihazlarda oynanması için gerekli yazlımlar ile çıkış yapmıştır. Lakin Android cihazlar için sunulan bu oyun resmi bir uygulama değildir. Bundan dolayı Google Play üzerinden oyunun indirilmesi mümkün değildir. Counter Strike Android versiyonu klasik olan Counter Strike 1.6 sürümümün Android cihazlara uyumlu hale getirilmiş halidir.

Ama bu şu demek değildir Android cihazlarda bu oyunu indirmek ve oynamak mümkündür. Oyunu indirmek için APK dosyaları ile ve Data dosyalarının kurulumu ile oyunu indirmek mümkündür.
Counter Strike’ı Android cihazlarınıza indirmeniz için ilk önce Counter Strike Android indir linki tıklanarak oyunun APK dosyalarına ulaşılır. Sonrasında burada göreceğiniz ZİP dosyalar APK dosyasıdır bunları Android cihazınıza indirmeniz gerekir.

İndirim işlemi sonunda Winrar Android ile arşiv açma işlemi yapılarak indirmiş olduğunuz xash.xip arşiv dosyasını açmanı gerekir. Arşiv açıldığında içinde bulunan xash.xip dosyasını açmanız gerekir.

Sonrasında açılan dosya içinde bulunan klasördeki dosyaları Android cihazınıza ana klasör yaratarak içine çıkartın. Klasörün içindeki dosyalarda hepsi kırmızı ile işaretlenmiş alanı kullanmak üzere sağ taraftan seçerek üst taraftaki yeşil ile işaretlenmiş olan tuşa dokunarak dosyaları çıkarmanız ve klasörü belirlemeniz gerekir. Android cihazınızın ana klasöründe yatarmış olduğunuz klasörün adres bölümünü değiştirip tamam butonuna bastığınız zaman çıkartma işlemi başlamaktadır. Çıkarmış olduğunuz dosyalar içinde APK dosyasının üzerine tıklayarak oyunu cihazınıza yükleyin.

İLGİLİ HABER:  Windows 10 İşletim Sisteminde Sesli Asistan Devri Başlıyor !!!

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?