Çok Amaçlı iPhone Kılıfı Eye Ortaya Çıktı

0
86

Apple’ın iPhone serisinin diğer akıllı telefon serilerine göre birçok artı noktası olsa da bunun dışında akıllı telefon devinin iPhone serilerinde eksik kalan noktalarda yok değil. Bu eksik noktalar ise geliştiriciler için vazgeçilmez ayrıntılar olarak karşımıza çıkıyor. İşte bu noktaları ele alan firmalardan birisi de ESTI oldu. Eye adı verilen yeni bir iPhone kılıfı ile beraber artık iPhone kullanımı baştan sona değişim gösterecek. Yeni kılıflar iPhone serisinin istenen tüm özelliklere kavuşmasını sağlamakta.

Eye Kılıf iPhone Akıllı Telefonlara Nasıl Özellikler Getiriyor?

Öncelikle kılıfların telefonlara micro SD desteği getirdiğini belirtelim. iPhone akıllı telefonlarının en eksik yönlerinden biri olan sınırlı hafıza sorununu ortadan kaldırmakta. Kılıf ekstra olarak 256 GB hafıza desteği sunuyor. Bunun dışında diğer bir artısı ise kılıfların Android işletim sistemine sahip olan bir akıllı telefon olması.

ESTI
Eye kılıfı

Aynı zamanda bir akıllı telefon olan kılıf5 inç ekran boyutunda Full HD ekran le beraber Android telefonu da iPhone ile beraber kullanmanıza olanak sağlıyor. Tabi ki bu akıllı telefon özelliğin yanında iPhone 7 akıllı telefonlarının en çok eleştirilen noktalarından biri olan 3.5 mm kulaklık girişi de kılıfla beraber geri dönüyor. Ayrıca çift SIM kart desteği de iPhone akıllı telefonuna kılıf ile beraber eklenmiş oluyor. Bu ikinci akıllı telefon ekstra olarak batarya konusunda ise 2.800 mAh değerinde bataryaları akıllı telefona eklemekte.

Kablosuz Şarj Ve Selfie Desteği

Eye kılıflarının getirdikleri özelliklerde bununla sınırlı değil. Bunların dışında kılıflar iPhone telefonlara kablosuz şarj imkanı ve özel selfie imkanı sunuyor. Selfie için telefonun arka kamerasını kullanabilmek açısından özel görüntü modu bulunana kılıflar haliyle çok daha etkili kamera çekimleri yapmanızı sağlıyor.

Tüm bu özellikleri ile beraber adeta iPhone akıllı telefonlarını ikinci bir akıllı telefonla destekleyecek olan kılıfların şu an için sadece iPhone 6, iPhone 6s ve iPhone 7 modellerini destekleyeceğini ama yeni modeller içinde çıkarılacağı belirtiliyor. Bir proje olarak başlayan ve yaz sonunda çıkması beklenen kılıfların satış fiyatı için açıklanan rakam ise 189 dolar.

İLGİLİ HABER:  Apple GamePad Yolda – Özellikleri Nasıl?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?