Farklı tasarımıyla dikkat çeken iPhone X akıllı telefonları, farklı aksesuar serileriyle de gündeme gelmeye devam ediyor. Genelde koruma odaklı, farklı tasarımlarıyla dikkat çeken kılıflar, telefonlar için stant sunan aparatlar ve benzeri ürünleri görmeye alıştık. Şimdi ise Innerexile Odyssey adında oldukça ilgin bir iPhone X kılıfı satışa çıktı. Silikon bir kılıftan farksız görüntüye sahip olan Innerexile Odyssey, şimdiye kadarki en ilginç iPhone X aksesuarlarından bir tanesi. Öyle ki bu kılıf kendi kendini onarma özelliğine sahip.

Innerexile Odyssey Neler Sunuyor?

iPhone X akıllı telefonlarını tam olarak saran bir kalıp şeklinde olan Innerexile Odyssey kılıflarının, silikon benzeri yüzeyi çizildikten sonra yeniden onarılabiliyor. Bunun için kullanıcıların herhangi bir şey yapmasına gerek yok. Sadece beklemek yeterli. Çizilen yüzeyler zaman içerisinde yeniden kapanıyor ve kılıf hiç çizilmemiş gibi bir görüntüye sahip oluyor. Tabii ki asıl amaç telefonları korumak.

Bu konuda da Innerexile Odyssey kılıflarının oldukça başarılı olduğu söyleniyor. 3 kiloluk yüklere kadar dayanıklı koruyucu kılıf barındıran ve telefonun çerçevelerini bile koruyan bir tasarıma sahip olan kılıflar, şok emme özelliklerine de sahip.

Innerexile Odyssey

Parmak izi ve kire karşı da koruması olduğu belirtilen ürünün şu an için ülkemizde satılmadığını ekleyelim. Kısa süre içerisinde ülkemizde de satılması beklenen kılıfların, Amazon üzerinden 19 dolar karşılığı satın alınması ise mümkün.

Önceki Haber: iOS’un Yeni Rakibi Android P Ön İzleme Sürümüyle Yayında! Yenilikler Neler?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?