Çift SIM Kart Kullanan iPhone 9 Onaylanmış Olabilir

0
151

Akıllı telefonlar için yeni amiral gemisi serisi olarak olan 2018 iPhone modelleri, yarın tanıtılıyor. 5-6 aydır iddiaları gündemden düşmeyen yeni akıllı telefon modellerinin tanıtımına bu kadar kısa bir süre kalması, yeni modellerin beklenen özelliklerinin ortaya çıkmasına neden oldu. Bu özelliklerden birisi de çift SIM kart desteği. Daha önce yayınladığımız haberlerde de dile getirdiğimiz çift SIM kart kullanan iPhone modeli için yeni afiş görselleri paylaşıldı. 6.1 inç iPhone olarak gelmesi beklenen ve iPhone 9 ya da iPhone Xr olarak adlandırılacak yeni modelin, çift SIM kart desteğinin bulunması bekleniyor.

Sadece Çin’de Çift SIM Kart Destekli Model Satılacak

Geçtiğimiz haftalarda paylaştığımız çift SIM kart destekli iPhone haberinden sonra, bu modelin sadece Çin genelinde satılacağı konusunda bilgiler paylaşmıştık. Beklendiği gibi oldu ve çift SIM kart desteğinin bulunacağı modelin sadece Çin’de satışa çıkacağını gösteren bazı reklam afişleri paylaşıldı.

iPhone 9

Çinli bir firma tarafından paylaşılan reklam afişlerinde, yeni SIM sisteminin detaylarından da söz edildi. İlginç bir reklam afişiyle dikkatleri toplayan China Mobile, bir nevi iddiaları doğrulamış oldu.

Şimdi merak edilen soru ise sadece Çin’de mi satış olacağı. Beklenti bu modellerin sadece Çin genelinde satışa çıkacağı yönünde olsa da tanıtımdan sonra sürpriz gelebilir. Çift SIM kart desteği, iPhone 9 ya da iPhone Xr olarak adlandırılacak olan yeni model için standart teknolojilerden biri olabilir. Tüm bunları tanıtım sonrasında öğreneceğiz.

İlginizi Çekebilir: 12 Eylül’de Apple’ın Tanıtacağı Yeni Teknolojiler

İLGİLİ HABER:  iPhone 12 Ekran Tasarımı En Net Şekilde Görüntülendi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?