Cep telefonu ve tablet tamiri için güvenilir adres: MobilClinix

0
68

MobilClinix, uzun yıllardır Amerika Birleşik Devletlerinde faaliyet gösteren kurumsal bir firma. Firmanın faaliyet alanlarının odak noktasında, akıllı telefon ve tabletler var. MobilClinix, yerli ortağı MobilWorx ile anlaşarak Türkiye pazarına girdi. MobilClinix yaygın servis ağı ile kısa sürede telefon ve tablet tamiri üzerinde iddialı bir konuma geldi.

Akıllı telefonların özellikleri arttıkça, hasara daha açık hale geliyorlar. Yapılan araştırmalara göre ortalama bir telefon kullanıcısı yılda en az 1-2 kez telefonunu düşürüyor.  Bu da ister istemez cihaz arızalarına neden oluyor. Üretici firmalar ise, üretim hatası olmadıkça, hasarlı cihazları fahiş fiyatlardan tamir ediyorlar. Öncesinde randevu almanız, sıra beklemeniz, kargo gönderme-bekleme gibi ekstra zahmetler de cabası.

MobilClinix işte bu noktada devreye giriyor. Türkiye genelinde şimdilik 10 farklı şehirde, 26 farklı noktada bulunan servis ağıyla, sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlıyorlar. Akıllı telefonunuzun veya tabletinizin modeli ne olursa olsun, servis hizmeti veriyorlar. Türkiye’nin en büyük AVM’lerinde MobilClinix noktası bulmanız mümkün.

mobilklinik

Cep telefonu teknik servisi alanında devreye soktuğu acil servis hizmeti ile, arızalı cihazın kendilerine ulaşmasıyla birlikte 2 saat gibi kısa bir süre içinde cihazınızı tamir ettirebiliyorsunuz.

Cihazınızın tamir edilmesinin ardından, iş burada bitmiyor. Onarılan ve değişen parçalar için size 6 ay garanti veriliyor. Bu süre içerisinde aynı arızanın olması halinde ücretsiz tamir imkanı var.

MobilClinix’in sunduğu servis hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibi:

mobilclinix1

 

 

Size en yakın MobilClinix mağazasını görmek için Tıklayınız.

 

Sponsorlu İçerik

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?