Caviar Yeni iPhone 11 Modellerini Tanıttı

0
173

Rus merkezli şirketlerden biri olan Caviar, her sene akıllı telefonlar için özel tasarım ürünler sunuyor. Markanın en çok tercih ettiği telefonlar ise iPhone modelleri oluyor. Sürekli olarak iPhone modelleriyle ilgili olarak yeni özelleştirmeler yapılıyor be tasarımı dikkat çeken seriler sunuluyor. Bu noktada geçtiğimiz günlerde Steve Jobs’un kazağından bir parçanın bulunduğu yeni akıllı telefonlar tanıtılmıştı. Şimdi ise yine iPhone 11 Pro modeli için özel bir seri sunuldu.

İlk model yarım kilo altın ile kaplanan Caviar iPhone 11 Solarius oldu. Bu model hem tasarımı hem de altın kaplamasıyla dikkat çeken modellerden biri olmayı başardı. Sınırlı sayıda üretilen serinin detaylarına geçelim.

Caviar iPhone 11 Solarius

Yine özelleştirilmiş olan bir seri olarak gelen Solarius, telefonların arka kapak tasarımını tamamen değiştiriyor. Caviar son birkaç modelinde kamera alanını kaldırmış ve telefonların kasaya yapışık bir şekilde kamera kullanmasına izin vermişti.

Yeni akıllı telefonlarda bu şekilde bir tasarım kullanılmadı. Kamera alanının herhangi bir değişiklik sunmadığı net bir şekilde görülüyor. Kamera alanının altın kaplama olduğunu ancak herhangi bir değişikliğe de uğramadığını görüyoruz.

Caviar iPhone 11 Solarius

Bunun dışında yarım kilo altının kullanıldığı arka kapakta 18 ayar altına yer verildiğini ekleyelim. Üstelik sadece altın kaplama sunulmuyor. Bunun dışında arka kapağa altın bir saat eklenmiş durumda. 137 adet pırlantanın kullanıldığı özel tasarım saat, güneş saati olarak bilinen saatlere verilecek olan örneklerden biri olarak da değerlendirilebilir.

Özel bir kaplamanın kullanıldığı tasarımda güneş taşı adı verilen değerli bir taş ve sarı elmas olarak bilinen özel taşlara yer verilmiş. Telefonu oldukça özel bir hale getiren ve benzersiz bir tasarım sunulmasını sağlayan yeni kaplamanın fiyat kısmında da fark sunduğunu belirtelim.

İLGİLİ HABER:  Mac'e zoom nasıl kurulur ve silinir?

Caviar iPhone 11 Solarius

Firmanın bu model için istediği fiyat ise başka bir rekor. 64 GB versiyon için istenen fiyat 70.340 dolar. Eğer telefonun 512 GB depolama alanına sahip olan Max versiyonunu tercih edecek olursanız, bu durumda ise 71.520 dolar ödemeniz gerekiyor. Yine diğer özel serilerde olduğu gibi bu modelin de sınırlı üretimle sunulacağını da eklemiş olalım.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?