Caviar Akıllara Zarar iPhone XS Max Modelini Duyurdu

Özel tasarım ürünü iPhone XS Max Maximum serisi satışa çıktı. iPhone XS Max Maximum serisinde nasıl modifikasyonlar var? Fiyatlar nasıl?

0
124
iPhone XS Max Maximum Gold

iPhone XS Max tanıtıldığı andan bu yana, teknik özelliklerinden çok fiyatıyla gündeme geliyor. En azından ülkemizde durum böyle. 10 bin TL’yi aşan fiyatların beklendiğini düşünecek olursak, fiyat tartışmaları pek anormal karşılanamaz. Caviar tarafından hazırlanan iPhone Xs Max modeli ise tüm bu fiyat tartışmalarına son verecek. Birazdan detaylarından söz edeceğimiz iPhone XS Max Maximum Gold modeli, 10 Bin TL satış fiyatını bile unutturacak.

Özel Tasarım iPhone XS Max Maximum Gold

Bilmeyenler için kısaca Caviar’dan söz ederek başlayalım. Daha önce birçok kez haberlerine yer verdiğimiz şirket, Rusya merkezli bir aksesuar şirketi. Fakat firmanın bu kadar gündeme gelmesindeki en büyük neden, üst düzey aksesuarlar üretmesi ve telefonlar üzerine modifikasyonlar yapması. Artık geçen senenin akıllı telefonu pozisyonuna gelen iPhone X akıllı telefonlarına özel tasarımlar yapıldığını da görmüştük.

Yeni konuk ise iPhone XS Max serisi oldu. iPhone XS Max Maximum Gold adıyla duyurulan modifiye edilmiş akıllı telefon, arka kapağı değiştirilmiş olarak geliyor. Telefonun arka kapak bölümünün altın kaplama bir kapak ile değiştirildiğini görüyoruz. Özel tasarım çizgileriyle renklendirilmiş olan iPhone XS Max Maximum Gold, teknik özellikler kısmında ise en yüksek kapasiteyle hazırlanıyor.

512 GB depolama alanı bulunan iPhone Xs Max modelinin kullanıldığı yeni tasarım ürününün fiyatı ise 5.960 dolar. Fiyata ve tasarıma şaşırdıysanız, daha bitmedi.

iPhone XS Max Maximum serisi olarak tanıtılan özel üretim 5 model var. Gold modeli bunlardan sadece birisi. Buna ek olarak iPhone XS Max Maximum Invincible isimli titanyum arka kapaklı bir model, Diamonds isimli elmas kaplı bir model ve arka kapak kısmında 150 gram altın bulunan Fine Gold modeli sunuldu. Fiyatlar hemen aşağıda.

iPhone XS Max Maximum Gold: 5.960 dolar

İLGİLİ HABER:  Samsung Apple’ın İzinden Gidiyor

iPhone XS Max Maximum Fine Gold: 15.340 dolar

iPhone XS Max Maximum Diamonds: 9.890 dolar

iPhone XS Max Maximum Invincible: 5.500 dolar

Bu modelleri yakından görmek isterseniz yukarıda paylaştığımız videoda bakabilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?