Siri, Apple’ın sanal asistanı. Apple artık Siri’yi tüm cihazlarına entegre etmeye başladı. Siri gerçekten çok kullanışlı. Bazen bizi güldürüyor bazen de şaşırtıyor. Bazen de çok can sıkıcı olabiliyor. Siri’yi açıyorsunuz, ne diyeceğinizi düşünüyorsunuz, tabii biraz zaman geçiyor. Tam ağzınızı açıyorsunuz:

“Üzgünüm, Anladığımdan emin değilim” diyor. Bu bazen de gürültülü ortamlarda başımıza geliyor. Bu problemi artık yeni bir tweak ile çözmemiz mümkün. “SiriKeepListening” tweak’ini Cydia’dan indirebiliyorsunuz.

Siri, Beni Dinle!

Reddit’de bir kullanıcının isteği üzerine geliştirilen bu tweak ile artık daha sabırlı bir Siri’ye sahip oluyorsunuz. Cümlenizi tamamlamanız için daha fazla zamanınız oluyor.

SiriKeepListening tweak’ini kurduktan sonra, konuşmanız bittikten sonra mikrofon simgesine basmanız lazım. Yoksa Siri sürekli açık kalıyor. Bu sayede istediğiniz kadar konuşma süresine sahip oluyorsunuz.

SiriKeepListening, BigBoss reposundan indirebiliyor. Bu tweak,  iOS 9 kurulu iPhone, iPod touch, ve iPad cihazlarda kullanılabiliyor.

Aslında ben Siri’nin ismini değiştirmek isterdim. Ona Necla, Mualla gibi bir isim koymak isterdim. Böyle bir tweak varsa, bize iletin lütfen. 🙂

Jailbreak çıktı çıkalı çeşitli kaynaklardan derlediğimiz onlarca ilginç tweak’i sizlerle paylaştık. Bunlardan en çok ilgi çeken tweak yazıları ise şunlardı:

En İyi Ücretsiz 10 Tweak!

iOS 9.3.3 için en güncel tweakler

iOS 9.3.3 Cydia Tweakleri: Sosyal medya ayarlarını geliştirme

 

iOS 9.2- 9.3.3 jailbreak çıkalı bir çok tweak paylaştık. En güzel tweaklere ulaşmak için tıklayın: iOS 9.3.3 Cydia Tweakleri

 

 

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?