Apple’ın yeni akıllı telefonları için renk ve tasarım bilgileri gelmeye devam ediyor. Öncelikle iPhone XR modeli akıllı telefonlar için bazı detaylar ortaya çıkmıştı. Paylaştığımız haberlerde yeni akıllı telefonların tasarım kısmında çift kameraya geçiş yapacağı ve renk seçeneklerinde de değişikliklere gideceği bilgisini vermiştik.

Yine 6 farklı renk seçeneğinin sunulmasına karşın, 2 renk için radikal bir değişiklik gündeme gelecek. Apple’ın yeni akıllı telefonları için durum böyleyken, amiral gemisi modeli olması beklenen iPhone XI modeli için de bazı iddialar var. Bu iddialara göre iPhone XI akıllı telefonlarının renkleri de belli oldu.

iPhone XI Farklı Seçenekler Sunacak

Genelde Apple’ın ana amiral gemisi modelleri için çok fazla renk değişikliğine gitmediğini biliyoruz. Marka genelde gümüş, altın gibi renkleri kullanıyor. Fakat iPhone XI modeliyle beraber durumun biraz daha değişiklik göstereceğini ekleyelim.

Artık dar bir renk yelpazesi olmayacak. Bunun yerine 6 farklı renk seçeneğinin karşımıza çıkacağı iddiası var. İddialara göre ana modellerde; Nane yeşili olarak adlandırılan özel bir renk, Yumuşak sarı olarak anılan geçişli bir sarı rengi, Lila rengi, kırmızı, siyah ve beyaz renkler yer alacak.

iPhone XI

Kırmızı modelin yine Product RED projesi kapsamında sunulan kırmızı renk olduğunu göreceğiz. Bu kısımda çok önemli değişiklikler beklemeyin.

Yeni renk seçeneklerinin nasıl bir farklılık yaratacağını bilmek zor. Öyle ki şu ana kadar telefonların çok farklı renkler sunduğunu görmedik. Daha önce de söylediğimiz gibi genelde gümüş rengi, uzay grisi, altın gibi renk seçeneklerini gördük.

Bu gibi bir değişikliğin Apple’ın satışlarına nasıl yansıyacağı da merak konusu. Tüm bu merak edilen soruların cevapları için tanıtımı beklemek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone XR 2019 Renkleri Netlik Kazandı

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?