Bu Kez iPhone 8 Renkleri Görüntülendi

0
65
iPhone 8 bakır rengi

iPhone 8 akıllı telefonları için sürekli yeni paylaşımlar yapılmaya devam ediyor. Çok kısa bir süre önce yeni seri akıllı telefonların ön panellerine ait olduğu iddia edilen panellerin görsellerini paylaşmıştık. Bu panel görsellerinin diğer tüm görsellerden ayrılan önemli bir noktası vardı. Öyle ki bu paneller yeni seri akıllı telefonların üretime girdiğini gösteren kanıtlar olarak karşımıza çıkmıştı. Yine de Apple doğrulamadığı için %100 üretim kanıtı diyemeyeceğimiz görseller sonrasında bu kez iPhone 8 akıllı telefonlarında sunulacak olan renkleri gösteren yeni görseller paylaşıldı. iPhone 8 renklerinin bir bölümü olarak gösterilen renkler içerisinde ise bazı sürprizlerde dikkat çekmedi değil.

iPhone 8 Bakır Rengi

Paylaşılan görsellerde en çok dikkat çeken konu yeni seri akıllı telefonların bakır rengi oldu. Daha önce iPhone modellerinde görmemizin mümkün olmadığı bakır renginin bu seriyle beraber kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor. iPhone 8 bakır rengi dışında paylaşılan görsellerde telefonların siyah ve beyaza yaklaşan bir gri modeli daha dikkat çekiyor.

iPhone 8 bakır rengi

Daha önce gündeme gelen ve sadece siyah rengi bulunacağı iddia edilen iPhone 8 akıllı telefonları için bu paylaşımlar ise adeta renkli modellerin geleceğini doğrulamış oldu. iPhone 8 bakır renginin ise gelmesi durumunda bir hayli çok satacağını düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 8 Ekran Panellerinin Üretimi Gözüktü

İLGİLİ HABER:  Apple MacBook Pro İçin Yeni Kararını Açıkladı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?