Bir Saat içinde Sevgili Bulduran Uygulama : One Hour !

0
544

Son zamanlarda hızla yaygınlaşan arkadaş bulma uygulamalarına bir yenisi daha eklendi. İki genç girişimci tarafından geliştirilen mobil uygulama sayesinde anonim olarak 1 saat içerisinde sevgili bulabiliyorsunuz. OneHour, sadece 1 saat içinde size sevgili bulmanızı vaat ederken, sizden yapmanızı beklediği tek şey ise uygulamaya o anda bir selfie çekip yüklemeniz.

OneHour Uygulaması Nasıl Çalışır ?

Uygulamayı kullanabilmek için hiç bir şekilde üye olmanıza, kayıt yaptırmanız gerek yok ! OneHour‘u iPhone’a indirdikten sonra o anda bir selfie çekip uygulamaya yüklemeniz yetiyor. Uygulama daha önceden çekilmiş olan bir resmi ya da selfie’yi sisteme yüklemenize izin vermiyor.

Selfie’yi çekip yükledikten sonra 5 kilometre çevrenizde bu uygulamayı kullanan ve selfiesini sisteme yüklemiş olan kullanıcılar karşınıza getiriliyor. Eğer iki kullanıcı birbirlerinin selfielerini beğenirlerse o andan itibaren sistem size 1 saat süre tanıyor. Bu tanımlanan bir saat içerisinde dilediğiniz gibi mesajlaşıp konuşabiliyorsunuz.

Ancak 1 saatin sonunda bütün konuşmalar, fotoğraflar ve selfieniz sistemden ve telefonunuzdan siliniyor !

OneHour Selfie

OneHour Yakınındakiler

Güvenlik Riski Yok !

OneHour sizden hiç bir şekilde kişisel bilgi talep etmediğinden dolayı ve sisteme herhangi bir şekilde bilgi girişi yapmadığınızdan dolayı güvenlik açığı yok diyebiliriz.

Uygulamanın bir diğer güzel yanı ise tamamen 5 kilometre çevredeki değil de, aynı mekanda bulunanları da filtreleyebiliyorsunuz. Ayrıca tekrar çevrenizdekileri taratıp, görüşmek isterseniz sistem sizden yeni bir selfie çekmenizi isteyecektir.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?