BİM’e iPhone 7 geliyor

0
230

BİM, her Cuma günü Aktüel Ürünler adı altında, çeşitli ürünleri uygun fiyatlı olarak müşterilerine sunuyor. Daha önce Star Wars ürünleri, 49 inç Samsung LED TV, Vestel Akıllı telefon gibi ilgi çeken ürünleri gördüğümüz BİM mağazalarında, bu sefer de iPhone 7’yi göreceğiz.

Bakınız: iPhone 7 mi yoksa iPhone 7 Plus mı almalıyım?

Bakınız: iPhone 7 nasıl bir telefon? İyi ve kötü yönleri

Apple, iPhone 7 satışlarını artırmak için çeşitli kampanyalar düzenlemişti.

Bakınız: Vodafone iPhone 7 değişim kampanyası

Bakınız: Apple, iPhone 7 indirimlerine başladı

 

BİM, 18 Kasım 2017 Cuma günü, iPhone 7 satışı yapacak. Apple Store’larda 32 GB iPhone 7 fiyatı 3249 TL iken, BİM 250 TL’lik bir indirimle iPhone 7’yi 2999 TL’ye satacak. BİM’den alınan iPhone 7’lerin garantisi ise, 1 yıl firma ve 1 yıl da Apple garantili olacak.

iphone-7-bim-kampanya

BİM aktüel ürünleri stoklarla sınırlı oluyor. Daha önceki tecrübelerimize dayanarak şunu söyleyebiliriz. Her BİM mağazasına 1-2 tane iPhone 7 gelecektir. BİM çalışanları, çok rağbet gören ürünleri genellikle kendilerine veya çevrelerindeki kişilere ayırabiliyor.

BİM , iPhone 7’si almak için erken saatlerde BİM önünde beklemeniz gerekebilir. Hatta BİM çalışanlarından bir gün önce bilgi alıp, o şubeye iPhone 7 gelip gelmeyeceğini öğrenebilirsiniz.

Bu arada iPhone 7 32 GB modelleri hakkında çok spekülasyon yapıldı. Yavaş olduğu, performans düşüklüğü gösterdiği şeklindeki bu haberleri sitemizde daha önce yayınlamıştık.

Bakınız: iPhone 7 32 GB Modelinin Performans Testleri Şaşırttı

Bakınız: 32 GB iPhone 7, daha yüksek kapasiteli olanlardan neden daha yavaş?

 iPhone 7’nin stok durumu, hangi BİM’lere geleceği gibi haberler çıktıkça sizlere duyuracağız.

İLGİLİ HABER:  iOS 9.3 ve iOS 9.3.1 Jailbreak Son Gelişmeler

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?