Bim Yine Apple Aksesuarları Satacak

1
103
BİM

Teknoloji ürünlerini satışa çıkarmasıyla ünlenen market zinciri BİM, son olarak iPhone X akıllı telefonlarını uygun fiyata satışa çıkararak gündem olmuştu. Belli aralıklarla BİM market zincirlerinde görmeye alıştığımız uygun fiyatlı teknoloji ürünlerinde bu hafta yine Apple’ın öne çıkacağını belirtelim. Öyle ki bugün yayınlanan aktüel afişlerine göre BİM yine Apple aksesuarlarını satışa çıkaracak. Daha önce iki kez uygun fiyatlı Apple aksesuarlarını satışa çıkaran market zincirinin, şimdi ise yeniden çeşitli aksesuar ürünleri için satışa başlayacağını belirtelim. Hemen ürünler hakkında detaylara ve fiyatlara geçelim.

BİM Apple Aksesuarlarının Fiyatları

İlk olarak satışı yapılacak olan ürünlerin, daha öncede satışa çıkmış olan ürünler olduğunu belirtelim. Aksesuar serileri olarak bilinen serilerin satışını yapacağı görülen market zincirinin, bu alanda dikkat çeken ilk ürünü EarPods kulaklıkları olacak.  EarPods kulaklıklarının satış fiyatı ise 49 TL olacak. Bunun dışında 1 metre Lightning kablosunun satıldığını göreceğiz ki kablonun fiyatı da 39 TL olacak.

BİM Apple

2 metre uzunluğunda olan kablonun 49 TL olacağını da ekleyelim. Son olarak iPhone şarj adaptörünün ise 39 TL ile satışa çıkacağını da ekleyelim. BİM üzerinden satışa çıkacak ve indirimli fiyatlarla dikkat çekecek olan aksesuarlar ve fiyatları bu şekilde. Satışların 13 Nisan tarihinde başlayacağını ve yine sınırlı stok ile sunulacağını da belirtelim.

İlginizi Çekebilir: Kırmızı iPhone 8 Serileri ve iPhone X Bugün Tanıtılabilir

İLGİLİ HABER:  BİM Bu Kez Hangi Apple Aksesuarlarını Satıyor?

1 YORUM

  1. ben geçen seferden 2 adet 2m aldım 2side bozuk çıktı arkadaslar. Bir tanesini apple storedaki arkadaşım sayesınde değiştirdim şuanda kullanıyorum.Bu cuma günü gene gidip 2m alırım evde duran bozuk olanı değiştirip şansımı bir kere daha deneyeceğim. bence 2m almayın..

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?