BİM iPhone X Satışı için Detaylar Açıklandı

0
116
iPhone X

Geçtiğimiz haftalarda BİM market zincirinin, iPhone X akıllı telefonlarını satışa çıkaracağı haberi gündem olmuştu. Sitemizde de yer verdiğimiz habere göre, telefonların tam olarak 1100 TL indirimle satılacağı ortaya çıkmıştı. Bir anda teknoloji dünyasında gündem olan iPhone X satışı haberi için ise ilginç bir detay vardı.

Daha önce bunu dile getirdik. Afiş görselleri paylaşılmış ve telefonların satış fiyatı açıklanmış olsa da BİM Aktüel içerisinde telefonun satışı konusunda bilgi verilmemişti. Şimdi ise bu konu hakkında detayları BİM İcra Kurulu Üyesi Haluk Dortluoğlu açıkladı.

iPhone X Satışı Sınırlı Olacak!

Yetkili isim tarafından yapılan açıklama sonrasında, sadece 1500 iPhone X modelinin satışa çıkarılacağını öğrendik. BİM üzerinden indirimli olarak satışa çıkacak olan telefonların, stok miktarı bu kadar az olduğu için, telefonların bölge bölge ayrıldığını göreceğiz. Yani her BİM şubesinde yeni akıllı telefonların satışını beklemek hayal olacak. Bunun için 5 bölgenin önemli mağazalarında satışların gerçekleşeceği açıklandı.

iPhone X

Yeterince stok bulunmadığı için sınırlı bölgelerde satışa sunulacak olan indirimli telefonların;

  • Sivas
  • Diyarbakır
  • Gaziantep
  • İstanbul-Tuzla
  • İstanbul-Pendik
  • İstanbul-Maltepe
  • İstanbul- Sultanbeyli

Bölgelerinde satışa çıkacağı açıklandı. Bunun dışında kalan şubelerde yeni telefonların indirimli olarak satıldığını görmek mümkün olmayacak. Ayrıca bir kez daha hatırlatalım telefonların sadece 1500 adet stok miktarı var. Bu miktar bittikten sonra da satış devam etmeyecek.

Önceki Haber: Apple Suya Dayanıklı Lightning Kablosu Üzerinde Çalışıyor

İLGİLİ HABER:  iPhone X Teslimatları Yapılmaya Başlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?