BİM Bu Kez Hangi Apple Aksesuarlarını Satıyor?

0
71
BİM apple

En geniş kapsamlı market zincirlerinden biri olan BİM, son dönemde teknoloji dünyası tarafından da yakından takip ediliyor. Firma belli aralıklarla oldukça yüksek ücretlere satılan teknoloji ürünlerinde ciddi indirimler uygulayarak satışa sunuyor. Daha önce BİM üzerinden bu şekilde birçok kez klavye ve benzeri aksesuar ürünlerinin satışa çıktığını biliyoruz.

Hoparlör ve akıllı telefon ürünleri gibi popüler ürünlerde de satışa yapan BİM, son olarak ise Apple ürünleriyle gündem olmuştu. Markanın Apple aksesuarlarını yarı fiyata satışa çıkarması bir hayli konuşulmuş ve ilgi odağı olmuştu. Kulaklık ve orijinal Apple şarj kablolarının yarı fiyatına satılması ile ilgi odağı olan BİM, gördüğü ilgiden memnun kalmış olacak ki dün itibariyle yeni bir indirim haberi daha gündeme geldi.

BİM Yine Apple Aksesuarlarını Sunuyor

Market zincirinin bir kez daha stoklarında kalan Apple aksesuarlarını satacağı açıklandı. Son açıklanan indirim haberlerinde ortaya çıkan ürünler ise yine tanıdık seriler oldu. Öyle ki BİM geçen sefer satışa çıkardığı Apple aksesuarlarını değiştirmemiş gibi gözüküyor. Henüz başka sürprizler olacak mı bilemiyoruz ama şu an için gözüken aynı Apple aksesuarlarının satışa çıkacağı. Kaçıranlar için oldukça güzel bir haber olarak değerlendirilen satışlarda yer alacak aksesuarlarda ise önemli bir değişim olacak. Fiyatlar daha da düşürülmüş durumda.

BİM apple

BİM daha önce zaten yarı fiyatına kadar indirdiği aksesuar fiyatlarını bu kez de ekstra %10-15 oranında aşağı çektiğini açıkladı. 10 Kasım tarihinde başlayan indirim için açıklanan Apple aksesuarları ve fiyatları ise şöyle; 1 Metre Apple USB kablosu 39.90 TL, 2 Metre Apple USB kablosu 49.99 TL, Orijinal Apple EardPods kulaklık 49.90 TL

Bu fiyatlar resmi olarak BİM aktüel üzerinde de görüntülenen fiyatlar. Fakat belirttiğimiz gibi tüm aktüel yayınlandığı zaman farklı sürprizlerde karşımıza çıkabilir. Çok daha fazla Apple ürününün satışta olduğunu görebiliriz.

İLGİLİ HABER:  Apple Reklamları Artış Göstermeye Devam Eder Mi?

İlginizi Çekebilir: Apple iPhone Satış Rekorunu Bir Kez Daha Kırdı!

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?