Bilgisayardan Instagram Kullanma ve Fotoğraf Yükleme

3
3317
instagram pcden fotograf yukleme

Instagram, fotoğraflarınızı havalı retro filtreleriyle unutulmaz bir hale dönüştüren en popüler iPhone / Android uygulamalarından biridir. Uygulama ile filtre uyguladığınız fotoğraflarınızı daha sonra paylaşabilirsiniz. Tabii bunun için bir Instagram hesabınız olması gerekiyor. Instagram’a iPhone ya da Android cihazınıza yüklediğiniz uygulamadan ve PC’den üye olabilirsiniz. Ancak hesabınıza fotoğraf yükleme işlemini yalnızca mobil uygulama üzerinden yapabilirsiniz. Bununla birlikte, Instagram’ı bilgisayardan kullanmanın bazı yolları da vardır. Bu yazımızda, Instagram’ı bilgisayardan kullanma ve fotoğraf yükleme konusuna yer verdik.

bilgisayardan instagram'a foto atma

Her ne kadar Instagram’ı bilgisayardan kullanmak için bir Windows uygulaması olsa da, bu uygulama üzerinden hesabınıza fotoğraf yükleyemiyorsunuz. Uygulamayı yalnızca takip ettiğiniz kişilerin paylaştığı fotoğrafları görmek ve belli bir süre sonra kendiliğinden silinen Instagram Hikaye‘si paylaşmak için kullanabiliyorsunuz. Ancak sanal bir ortam kullanarak Instagram mobil uygulamasını PC’de çalıştırabilirsiniz. İnternette Android uygulamaları Windows ve Mac bilgisayarlarda çalıştırmanız olanak tanıyan birçok Android emülatörü bulunmaktadır. Biz Instagram’ı bilgisayardan kullanmak için bu emülatörler arasından BlueStacks App Player’ı seçtik.

BlueStacks App Player, Android uygulamalarını Windows / Mac üzerinde çalıştırabileceğiniz sanal bir ortamdır. Bu programı kullanarak yalnızca Instagram’ı değil, diğer Android uygulamalarını da çalıştırabilirsiniz. Bilgisayardan Instagram nasıl kullanılır aşağıda bulabilirsiniz.

Instagram’ı bilgisayardan kullanmak için:

  1. BlueStacks App Player‘i indirin ve yükleyin.
  2. Instagram uygulamasını .apk olarak indirin.
  3. BlueStacks App Player’a yüklemek için instagram.apk dosyasına çift tıklayın.
  4. Şimdi BlueStacks’ı açın. İçinde Instagram simgesini göreceksiniz. BlueStacks içinde Instagram’ı başlatmak için simgeyi tıklayın.
  5. Uygulama, oturum açmadıysanız kaydolmanız için sizi uyarır. Zaten bir Instagram hesabınız varsa, kimlik bilgilerinizle giriş yapın ve uygulamayı kullanmaya başlayın. Aksi takdirde, Instagram’a kaydolmak için uygulamadaki “Kayıt” bağlantısını kullanın.
  6. Artık Instagram’ı bilgisayarınızda, Android / iPhone’da olduğu gibi kullanabilirsiniz.
İLGİLİ HABER:  Playstation Oyunları Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

BlueStacks App Player ile kullandığınız Instagram uygulamasını kullanarak, bilgisayarınızdaki fotoğraflara filtreler de uygulayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Instagram Hesabı Olmadan Kullanıcıları Takip Etme ve Fotoğraf İndirme

3 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?