Bedava iPhone 8 / iPhone X Çekiliş Kampanyaları

4
2633

Apple, 2017 yılını yeni amiral gemileri iPhone 8 / 8 Plus ve 10. yıla özel model olan iPhone X‘i kullanıcıların beğenisine sunarak geçirdi. Yeni iPhone modelleri özellikleri açısından akıllı telefonların gelebileceği en üst noktada yer alıyor. Özellikler yüksek standartlarda olduğundan, haliyle yeni iPhone’ların fiyatları da oldukça yüksek. Özellikle Türkiye’deki yüksek vergilerden dolayı her bütçeye hitap etmediklerini belirtmeliyiz. Ancak bir iPhone 8 / 8 Plus ya da iPhone X’e sahip olmanın tek yolu binlerce TL ödeyerek satın almak değil.

iPhone 8 ve iPhone X Çekiliş Kampanyaları

Bazı firmalar yeni iPhone modellerini bedava dağıttıkları kampanyalara imza atıyor. Eğer şansınıza güveniyorsanız Bedava iPhone kampanyaları tam size göre olabilir. Bu yazımızda, Bedava iPhone 8 ve iPhone X Çekiliş Kampanyaları düzenleyen firmalara ve kampanya koşullarına yer verdik.

#1. Akbank Bedava iPhone X Kampanyası

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Akbank, müşterilerine yeni yıla kadar her gün şanslarını deneyebilecekleri bedava iPhone X kampanyası düzenliyor. Kampanyaya katılmak için Akbank Direkt girmek ve Kampanyalar bölümünden katılım sağlamak gerekiyor. Yeni yıla kadar Akbank Direkt’e ve Axess Mobil’e her giriş için bir çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Her gün ikisine birden giriş yaparak günde iki çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Kampanya sonunda yapılacak çekilişte kazanan şanslı müşterilere iPhone X 64GB verilecektir. Çekiliş sonuçları 17 Ocak 2018 tarihinde www.akbank.com ve www.kimkazandi.com adreslerinden açıklanacaktır.

#2. Cimri.com iPhone 8 Çekiliş Kampanyası

cimri.com iphone 8 kampanyasi

İntenretten alışveriş yapmayı sevenler için, aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin en ucuz hangi E-Ticaret sitesinde satıldığını gösteren Cimri.com, 17 Ekim 2017 – 31 Ocak 2018 tarihleri arasında katılım sağlayabileceğiniz iPhone 8 çekiliş kampanyası düzenliyor.

Kampanyaya katılmak için www.cimri.com sitesine girmeniz ve katılım formunu doldurmanız yeterli.

#3. Ege Perla Avm iPhone 8 Plus Çekiliş Kampanyası

Ege Perla AVM iPhone 8 Plus cekilisi

İzmir’in bilinen alışveriş merkezlerinden biri olan Ege Perla AVM, 1 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında katılım sağlayabileceğiniz iPhone 8 Plus çekilişi düzenliyor. Çekilişe katılmak için AVM’de yer alan mağazalardan 100 TL ve katları şeklinde alışveriş yapmanız ve alışverişe ait fişi/faturayı danışma bankosuna göstererek çekiliş bileti almanız gerekiyor. Her 100 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iPhone/iPad veya Mac garanti sorgulama işlemi nasıl yapılır?

#4. Vodafone iPhone 8 Plus Çekilişi

GSM şirketi Vodafone, 6 Aralık 2017 – 6 Ocak 2018 tarihleri arasında katılım sağlayabileceğiniz iPhone 8 Plus çekilişi düzenliyor. Kampanyaya katılmak için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve Bana Ne Var alanından kampanyaya kayıt olmanız yeterlidir. Kampanya boyunca uygulamaya giriş yaptığınız her gün için 1 çekiliş hakkı kazanarak şansınızı katlayabilirsiniz.

#5. İşCep Yeni Yıl iPhone X Çekiliş Kampanyası

İş Bankası, 1 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında katılım sağlayabileceğiniz, bedava iPhone X çekiliş kampanyası düzenliyor. Kampanyaya katılmak için İş Bankası müşterisi olmak ve İşCep Mobil uygulamasına giriş yaparak kampanyaya katılım sağladıktan sonra her gün uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir. Her gün için 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

NOT: Bu yazı sürekli güncellenecektir. Bu neden sık kullanılanlar arasına eklemeyi ve sık sık ziyaret etmeyi unutmayın!

4 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?