Kulaklık ve ses sistemleri konusunda önde gelen firmalardan biri olan Beats, kulaklıklarına yeni bir model daha ekleyeceğini duyurmuştu. Kısa süre önce yapılan duyurunun hemen arkasından Beats Studio3 kulaklıklarının tanıtımı da gerçekleştirildi. Bugün itibariyle satışa da çıkan kulaklıkların satış fiyatı ve özellik detayları da paylaşıldı. Apple ile birebir uyum içerisinde çalışan yeni kulaklıkların özelliklerine bakalım.

Beats Studio3 W1 Çipi Sunuyor

Yeni modelin en büyük farkı W1 çipine sahip olması. Yayınlanır yayınlanmaz ilgi ile karşılanan AirPods serisinde olduğu gibi Beats Studio3 kulaklıkları da W1 çipi kullanıyor. Bu sayede de Apple’ın iPhone, iPad ve diğer serileriyle anında bağlantı kurulabiliyor. Beats Studio3 kulaklıklarının önemli özelliklerinden birisi de bu.

Beats Studio3

Ek olarak kulaklıkların 22 saat ile 40 saat arasında değişen pil ömrü var. Akıllı gürültü engelleme sistemini kullandığınızda 22 saat pil ömrü sunan kulaklık, normal kullanımlarda ise 40 saat kullanım sunuyor. Aktif gürültü engelleme teknolojisini kullanan nadir kulaklıklardan biri olan Beats Studio3, hızlı şarj desteğine de sahip.

Hızlı şarj ile kulaklıklar çok kısa bir süre içerisinde şarj olabiliyor. Fakat net süre detayları henüz paylaşılmış değil. Şu an satışa da çıkan kulaklıkların satış fiyatı ise biraz yüksek. Serinin ülkemiz satış fiyatı 1599 TL. Standart Beats modellerinden bile pahalı bir kulaklık serisi ile karşı karşıyayız.

İlginizi Çekebilir: Yeni iPhone Tanıtımları Nasıl Canlı İzlenebilir?

İLGİLİ HABER:  AirPods Kulaklıkları Sonunda Satışa Çıkarıldı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?