Bang & Olufsen Apple’ın AirPods Serisine Rakip Olacak

0
196
B&O Beoplay E8

Yeni akıllı telefonlar ve tabletler IFA 2017 etkinliğinde tanıtımlar devam ediyor. Sadece sınırlı teknoloji ürünleri değil hemen her kategoride yeni ürünler tanıtılmaya başlandı. Bu sınıflar arasında en çok dikkat çeken ise kulaklıklar oldu. Samsung’un kulaklıkları ve Sony’nin kulaklıkları derken şimdi ise AirPods serisine rakip olan Bang & Olufsen kulaklıkları tanıtıldı. Markanın en başarılı kablosuz kulaklık serisinden biri olması beklenen B&O Beoplay E8 kulaklıklarının ise Apple’a rakip olabileceği belirtildi.

B&O Beoplay E8 Özellikleri

Tıpkı AirPods kulaklık serisinde olduğu gibi tamamen kablosuz tasarıma sahip olan kulaklıkların, EQ ayarları ve ton dengesi gibi özel modları bulunuyor. Ekstra olarak bass teknolojileri sunan B&O Beoplay E8 kulaklıklarının, hem iOS hem de Android desteği sunduğunu da görüyoruz. Tamamen kablosuz kullanım sunan kulaklıklar, 4 saat kablosuz kullanım sunmakta.

Bunun sonrasında tıpkı AirPods kulaklıklarında olduğu gibi kılıflar üzerinden şarj imkanı sunulmakta. Gerek arama cevaplamak gerekse de ses dengesini sağlamak için kulaklıkların üzerinde dokunmatik bir yüzey bulunuyor. Ayrıca şeffaflık modu denen özel modları sayesinde kulaklıkların, ekstra ses teknolojileri sunuluyor. Bu mod sayesinde dış gürültü tamamen engelleniyor.

Suya ve toza karşı dayanıklı olan B&O Beoplay E8 kulaklıklarının tüm bu özellikleriyle beraber 12 Ekim tarihinde satışa çıkacağını belirtelim. Kulaklıkların fiyatı ise 300 dolar olarak açıklandı. Bu rakamların çıkış tarihinden sonra kampanyalarla beraber düşeceğini de söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 8 Tanıtım Tarihi İçin Benjamin Geskin Açıklaması {Apple Açıklaması-Güncellendi}

İLGİLİ HABER:  Samsung'dan iPhone Sahiplerine Büyük Jest!

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?