Autodesk, sunduğu programlarla beraber ünlü yazılım firmalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Birçok alanda birçok farklı uygulaması bulunan Autodesk, özellikle çizim programlarıyla da kendisini kanıtlamayı başarmış durumda. İşte bu uygulamalardan bir tanesi de SketchBook Pro uygulaması. Windows 10 işletim sisteminden sonra, doğrudan işletim sisteminizde de görmeye başladığımız SketchBook çizim programı, Mac ve PC dışında mobil dünyada da bir hayli sık kullanılmaya başladı.

Özellikle Apple’ın çizim odaklı, kalem destekli olan yeni tablet modelleri için en iyi alternatiflerden biri olarak gösterilen SketchBook Pro uygulamasının, bu zaman kadar ücretli olarak sunulması ise en büyük sorundu. Şimdi ise 125 TL değerinde olan uygulama için müjdeli bir haber geldi.

SketchBook Pro iOS Sürümü Ücretsiz Olarak Sunuldu

Doğrudan uygulama yetkilileri tarafından yapılan açıklama sonrasında, uygulamanın tüm platformlar için ücretsiz olarak yayınlanacağı açıklandı. İlk olarak Mac ve PC sistemlerinde ücretsiz olarak sunulacağı açıklanan SketchBook Pro uygulamasının, şimdi ise mobil platformlarda da ücretsiz olarak sunulduğunu belirtelim. Hem iOS hem de Android işletim sisteminde SketchBook Pro uygulamasını tamamen ücretsiz olarak kullanmanız mümkün.

SketchBook Pro

İstediğiniz hemen hemen her çizimi oluşturmanıza izin veren uygulama, kısa süreliğine ya da belli bir süre sınırı boyunca ücretsiz olarak sunulmayacak. Uygulama bundan sonraki dönemde tamamen ücretsiz olarak sunulacak. Eski sistemde sunulan abonelik sistemi ise ücretsiz olarak devam edebilecek. Sınırsız süre boyunca ücretsiz olarak sunulacak olan uygulamanın iOS sürümü için linkleri ve bağlantı sayfasını da aşağıda bulabilirsiniz.

‎Autodesk SketchBook
‎Autodesk SketchBook
Developer: Autodesk Inc.
Price: Free

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?