Asus Zenfone 3 Özellikleri Hakkındaki Sızıntılar

0
325

Asus’un özellikle iyi bir pc üreticisi olduğu herkes tarafından kabul görmüş olsada akıllı telefon piyasasında hatrı sayılır bir yere gelebilmek için ise çalışmaları devam ediyor. Asus’un akıllı telefon modellerinden olan Zenfone serisinin yeni üyesi olacak Zenfone 3 hakkındaki sızıntılar ise yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor.

Asus Zenfone 3 Ne Zaman Çıkıyor ?

Asus’a yakınlığıyla bilinen kaynaklardan edinilen bilgilere göre Zenfone 3’ün satışa çıkma tarihi 2016 yılının Mayıs ya da Haziran ayında gerçekleşecek.

Asus Zenfone 3 Dikkat Çeken Parmak İzi Okuma Özelliği

Asus’un akıllı telefon piyasasında agresif bir fiyat politikası izlediğini biliyoruz. Bunun yanında ise Zenfone 3 ile birlikte Asus’da parmak izi okuma özelliğine sahip cihazlar üretmeye başlayacak. Apple’ın özellikle iPhone 6S serisinde çok başarılı bir parmak izi okuyucu geliştirdiğini gönül rahatlığıyla söylemek mümkün, ancak Asus’un ya da diğer akıllı telefon üreticilerinin bu alanda ne kadar başarılı olacakları ise ilerleyen günlerde ortaya çıkacak.

Asus’un yeni gözdesi olacak olan Zenfone 3’de hangi işlemcinin kullanılacağı hakkında kesin bir bilgi bulunmasa da yine şirkete olan yakınlığıyla bilinen kaynaklardan edinilen bilgilere göre Asus Zenfone 3 Qualcomm Snapdragon 820 kullanması bekleniyor.

İLGİLİ HABER:  Etkinleştirme Kilidi Hakkında (DETAYLI)

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?