ASUS TEKNOLOJİYİ TAKİP EDİYOR

Asus firması daha çok oyun bilgisayarlarına kaliteli ekipman yapmakla karşımıza gelmesinin yanı sıra telefonla da gündemde baş göstermeye başladı. Kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği Asus Zenfone 3 ve Asus Max 2 akıllı telefonlarının ön izlenimi gün ışığına çıktı.

 

ASUS ZENFONE 3 LASER VE ZENFONE 3 MAX

 

Geen yıllarda Zenfone 2 Laser ve Zenfone Max modelleriyle Türkiye’de çok fazla kazanç sağlamış olan Asus şimdi serisinin devamını kullanıcılarına sunuyor. Serinin devamında eklenecek özelliklerin başında pil ömrü geliyor. Asus Zenfone 3 ailesinin işlemcisi şu anlık kesin olmasada pil ömür 5000mAh olacağı söyleniyor.

 

ZENOFONE 3 LASER GENEL ÖZELLİKLERİ

 

Asus, Zenfone 3 Laser’in 2.5D kenarlı hafif eğimli 5.5 inçlik Full HD çözünürlüklü olacağını belirtti. Bu özelliklerin yanı sıra 4 GB RAM 32 GB depolama alanıyla da bir çok resim video depolamaya hazır gibi duruyor. Asus Zenfone 3’de arka kamerasının yan tarafında otofokus özelliğiyle  milisaniyeler içinde otofokus yapabiliyor. Henüz Türkiye’de satışı bulunmasa da Asus Türkiye’den birçok ön siparişi almış bulunmakta.

 

PEKİ FİYATI NE KADAR?

Henüz Türkiye’de satışı bulunmamasına karşın 800 ila 1200TL fiyat aralığında olacağını açıklayan Asus Kullanıcılarımız için gece gündüz çalışıyoruz ifadesini kullandı. Türkiye’de satışı bulunmamasıyla ilgili gelen bazı sorularda Türkiye’den o kadar kazanç sağlamasına karşı niçin hala Türkiye’de satışı bulunmuyor sorularını akla getiriyor. Bu sorudan tahminen yakın zamanda Türkiye’de satışa sunulacağını söyleyebiliriz.

 

İLGİLİ HABER:  Öğrencilere özel Minecraft geliyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?