Şuanda en büyük “geyik” problemi ise satın almış olduğunuz Apple Watch’un özelliklerini tam anlamıyla kullanamamak. Çünkü çevrenizdeki kişiler ya Apple Watch satın aladılar ya da satın almayı düşünmüyorlar. Digital Touch özelliği -çizimler veya kalp atışınızı bir arkadaşınıza göndermeye yarayan özellik- sadece Apple Watch’lar arasında çalışıyor. Ancak bu “geyik”probleminin de çözümü mevcut. Reddit’te bu konu için baya tartışılmış ve çözümü için bir kaç yol olduğundan söz edilmiş.

Reddit üzerinden, buraya e-mail adresinizi yazarak diğer kullanıcılar size çizimler veya kalp atışlarını yollamasını sağlayabilirsiniz. Wired Dergisi’nin de değindiği bu konuya göre açıklamalarına bakılırsa tanımadığınız insanlar tarafından çok basit şekilde bir kaç çizim ve sadece kalp atışı alabileceğiz. Fakat çizimler için Reddit’te konuşulan bir durum ise absürd çizimlerin yollanması kesinlikle bir (norm) kural olarak görülüyor. Ayrıca e-mail adresinizi böyle büyük çaplı bir siteye verdiğiniz zaman elbette olağan bir riskiniz olacaktır.

Eğer gerçekten Apple Watch’u tam anlamıyla kullanamadığınızı düşünüyorsanız, yalnız hissediyorsanız ve bir arkadaşınızın Apple Watch almasını bekleyemecekseniz Reddit ve sharetheheartbeat.com bu siteler üzerinden diğer kullanıcılarla iletişime geçebilir, eğlenmeye başlayabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iPhone 12 Pro Max Modeli Ortaya Çıkmış Olabilir

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?