Apple’ın Tüm Product Red Ürünleri ve Fiyatları

Apple Product Red ürünlerini zenginleştirmeye devam ediyor. Product Red iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ile zenginleştirilen Product Red ürünlerinde neler var? Fiyatlar nasıl?

0
349
Apple Product Red

Apple, çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer alan teknoloji devlerinden bir tanesi. Markanın bu alanda en çok dikkat çeken yardım projesi ise Product Red projesi. RED ile 11 yıllık bir iş birliği içerisinde olan Apple, Product Red kapsamında HIV virüsüne karşı çalışmalar yapıyor. HIV virüsünün anneden, henüz doğmamış olan çocuğa bulaşmasını önlemeye yönelik ilaçlar geliştirilmesi projelerine destek veren Apple, bu süreçte tamamen kırmızı kasalı ürünler satarak, hem kullanıcılarına kırmızı renkli ürünler sunuyor hem de satılan hemen her üründen RED projesine destek veriyor.

Markanın bugüne kadar bu ürünlerin satışından 160 milyon dolar gibi bir bağış toplandığını da belirtelim. Her sene olduğu gibi bu sene de Product Red ürünlerini yenileyen Apple’ın, yine kampanyaya destek verdiğini görüyoruz. Peki, Apple bu sene hangi ürünlerde kırmızı kasa sunuyor?

Product Red iPhone 8 Serisi

Tabii ki bu yılın en çarpıcı Product Red ürünü iPhone 8 modelleri oldu. Tamamen kırmızı ve ön kısımda siyah panel kullanan akıllı telefonların tasarım dışında herhangi bir özelliğinin değişmediğini söyleyelim. Sadece arka yüzeyde tamamen kırmızı iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin sunulduğunu görüyoruz. Bu modeller için ise 64 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı depolama alanını seçebiliyorsunuz. Fiyatları da aşağı ekleyelim.

256 GB Seriler

  • Kırmızı iPhone 8 – 4.999 TL
  • Kırmızı iPhone 8 Plus – 5.599 TL

 

64 GB Seriler

  • Kırmızı iPhone 8 – 4.199 TL
  • Kırmızı iPhone 8 Plus – 4.799 TL

Kırmızı iPhone 8 Kutu Açılımı

iPhone Deri Kılıfları

 Product Red ile sunulan kırmızı ürünler arasında tabii ki kılıflarda öne çıkıyor. Mevcut iPhone kullanıcıları için bu kılıfları tercih ederek, telefonunuzu değiştirmeden kırmızı rengin şıklığını elde edebiliyorsunuz. Üstelik bu sene iPhone X modeli içinde Product Red kılıfının sunulması epey memnun edici oldu. Kılıfların Fiyatlarından söz edelim.

Product Red deri kılıflarının görsellerini aşağıda yer alan galeride sıralı bir şekilde bulabilirsiniz. Baştan sona, yeni modellerden eski modellere görsel sıralaması yaptık. Deri kılıflar için resmi satın alma sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Product Red Silikon Kılıflar

Biraz daha uygun fiyatlı olan kılıflar olarak gelen silikon kılıflarda da yine yeni modellere destek veriliyor. Tabii ki yine tamamen kırmızı kasa şeklinde bir kullanım gerçekleştirmeniz sağlanıyor. Kırmızı silikon kılıflar için Apple tarafından istenen fiyatlar ise şöyle;

İLGİLİ HABER:  Product Red iPhone X için Harika Video

Yine görselleri sıralı bir şekilde aşağıda yer alan galeride bulabilirisiniz. Silikon kılıfları satın almak için resmi Apple sayfasına gitmek için ise kılıf modellerine eklediğimiz linkleri kullanabilirsiniz.

Apple Watch Spor Kordon

Kırmızı tasarım söz konusu olurda, akıllı saat geri kalır mı? Tabii ki hayır. Apple Watch modeli içinde, özellikle kırmızı iPhone modelleriyle oldukça şık bir tasarım uyumu oluşturan kırmızı kordonlar satışa sunuluyor. Bu kısımda klasik ve spor olarak ayrım yapılıyor. Apple Watch Spor Kordon modellerinde iki farklı seri için kırmızı kordon sunuluyor. Hem 38 mm kasa hem de 42 mm kasa için kırmızı kordonları almak mümkün.

Yeni ürünler ise klasik tokalı kayışlı olarak sunulan kordonlar. Bu modellerin fiyatı ise ciddi oranda yüksek.

 

Product Red Hoparlör ve Kulaklık

Apple’ın çatısı altında olan Beats ürünleri de Product Red kampanyasına dahil edilen ürünler arasında yer alıyor. Apple bunun için en güncel serilerini kullanıyor. Tamamen kırmızı modelleerin sunulduğunu görüyoruz.

iPhone modelinde olduğu gibi sadece arka kasanın kırmızı değil, kulaklık ve hoparlör modellerinin tamamen kırmızı olduğunu görüyoruz. Bunun için ise iki model satışa sunuluyor. Biri Product Red Beats Solo3 kablosuz kulaklık, bir diğeri ise Beats Pill+ taşınabilir hoparlör modeli. Fiyatlar ise şöyle;

Product Red iPod Touch

Bir diğer ürün ise iPod Touch modeli. Arka yüzeyi iPhone modellerinde olduğu gibi tamamen kırmızı olarak sunulan Product Red modelin, iki farklı seçeneği sunuluyor.

  • 32 GB versiyon : 939 TL
  • 128 GB versiyon : 1.409 TL

Product Red iPod Touch

Apple resmi satış sayfası için burayı ziyaret edebilirsiniz.

iPad Smart Cover

Her ne kadar henüz Product Red iPad modeli gelmese de iPad için kılıflar sunuluyor. Bunun için sunulan kılıf modelleri ise şöyle;

Resmi satış sayfaları için kılıf modellerinin üzerine eklediğimiz linklere tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?