Apple’ın Özel Etkinliği Nasıl İzlenir?

0
46
2018 iPad Pro

Apple kısa bir süre sonra yeni iPad Pro modelinin tanıtımını gerçekleştirecek. Marka yeni tablet modellerini tanıtarak, bir dönemi daha geride bırakacak. Sitemizi takip ediyorsanız dana net bileceksiniz ki 2018 iPad Pro modellerinde çok önemli değişiklikleri göreceğiz. Bu değişiklikler ilk etapta tasarım kısmında karşımıza çıkacak.

iPhone X modeliyle başlayan dönüşümün 2018 iPad Pro modeliyle de devam ettiğini görmek mümkün olacak. Bunun dışında daha farklı teknolojileri de görebileceğiz. Saat 17:00’da başlayacak olan etkinlik, tüm bu yönleriyle bir hayli önem kazanmış durumda. Şimdi kullanıcıların merak ettikleri bir soruya daha cevap arayacağız. Etkinliği nasıl izleyebilirsiniz?

Apple Özel Etkinliği

2018 iPad Pro’nun başrol oyuncusu olacağı etkinliği izlemek için yapacağınız işlemler oldukça basit. Apple, bunun için özel bir etkinlik sayfası oluşturdu. Bizim saatimizle 17:00’da başlayacak olan etkinliği yine Apple’ın oluşturduğu sayfa üzerinden canlı olarak takip etmek mümkün olacak. Apple’ın oluşturduğu sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

2018 iPad Pro etkinliği duvar kağıtları

Bunun dışında her zaman olduğu gibi Apple TV üzerinden de etkinliğin canlı olarak takip edilebileceğini ekleyelim. Bunun için oluşturulan bağlantıları kullanmanız yeterli. Yazımızı bitirmeden önce Apple Store sayfasının şu an için kapatıldığını da ekleyelim.

Muhtemelen 2018 iPad Pro modelleri de envantere eklenecek ve bu nedenle de sayfa bakıma alınmış gibi gözüküyor. Düzenlemelerin ardından sayfa, yeni ürünlerle beraber yeniden yayınlanacaktır.

Tanıtımdan sonra yeni ürünlerin fiyatları ve özelliklerine de sitemizden yer vereceğiz.

İLGİLİ HABER:  iPhone ve iPad için Apple Books Özelleştirmeleri Yapma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?