Apple’ın Değişim Programına Android ve BlackBerry Cihazları Dahil Oluyor

0
888

Apple’ın 2013 yılından bu yana uyguladığı değişim programı genişliyor. Apple’ın planına göre artık iOS tabanlı olmayan cihazlarda değişim programına dahil edilecek. Yani yeni bir iPhone almak istediğinizde sadece iPhone ile değil Android veya BlackBerry cihazınızı da kullanarak değişim programından faydalanabileceksiniz. Kısacası yeni programda Android ve BlackBerry dahil olmak üzere pek çok iOS tabanlı olmayan cihaz değişim programı dahilinde kullanabilecek.

Apple bu şekilde satışlarını arttırmayı ve özellikle Android kullanımını düşürmeyi hedefliyor. Cihaz değişim programında hangi cihaz için ne kadarlık bir fiyat belirleneceği bilinmiyor. Ancak bunun belirlenmesinde değişimde kullanılacak olan cihazın modeli ve durumuna göre karar verilecek.

Yeni değişim programı önümüzdeki haftadan itibaren başlayacak. Henüz değişim programı Türkiye’de uygulanmıyor ancak Apple’ın iki Apple Store ile Türkiye pazarına kararlı bir giriş yapması yakın zamanda değişim programının ülkemizde uygulanabileceğini gösteriyor ki bizim beklentimiz de bu yönde.

İLGİLİ HABER:  Netflix Fast Laughs Nedir? Nasıl İçerikler Var?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?