Apple’ın Akıllı Saatleri İçin Yeni Planları Ortaya Çıktı

0
62

Apple’ın akıllı saat serileri açıklanan son rakamlara göre dünya genelinde en fazla satan akıllı saat modelleri oldu. Genel olarak akıllı saat satışında yükseliş elde ederek ilk sıradaki yerini daha da sağlamlaştıran Apple’ın akıllı saat pazarında ilk sıraya yerleşmesi ile beraber markanın bir sonraki akıllı saat modeli olan Apple Watch 3 akıllı saatleri için sıkı bir çalışma içerisine girdiğine de kanıt olarak gösteriliyor.

Tüm bunlarla beraber yeni seri akıllı saatler için ne gibi sistemlerden bahsedildiği de yeni patent başvuruları ile beraber bir bir ortaya çıkıyor.

Yeni Dosya Paylaşımı Sistemleri

Daha önce bu noktada Apple Watch 3 akıllı saatleri için şarj sorununa çözüm oluşturabilecek manyetik alanlı elektrik üretimini ortaya koyan patent görselleri ortaya çıkmıştı. Apple’ın elektrik üretimini pile çevirerek çok uzun süreler dayanan pil teknolojilerine adım atacağının düşünülmesi ve buna karşı yeni patent görsellerinin ortaya çıkmasından sonra ise Apple’ın şimdide yeni bir Apple Watch 3 teknolojisi ortaya çıktı.

Apple Watch 3

Bu kez ortaya çıkan patent görselleri ile beraber Apple’ın Apple Watch 3 akıllı saatleri için dosya paylaşımı sistemi üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Şöyle ki yeni patent görsellerine göre iki Apple Watch kullanıcısı örneğin saatleri arasında müzik dosyalarını paylaşmak istediklerinde saatlerini tokuşturmaları ya da el sıkışmaları yeterli olacak.

Apple Watch 3

Patent Görselleri Öne Çıktı

Henüz netlik kazanmayan bir teknoloji olarak karşımıza çıkan yeni sistemin bu nedenle tam olarak nasıl çalışacağı da bilinmiyor. Apple’ın yeni akıllı saatleri için daha ne gibi teknolojiler üzerinde çalıştığı ve yeni akıllı saatlerinde daha ne gibi yeni sistemleri öne çıkaracağı da ancak tanıtımla beraber ortaya çıkacak. Fakat sadece patent görsellerine bakacak olursak Apple oldukça iddialı bir akıllı saat üzerinde çalışmakta.

İLGİLİ HABER:  Apple Watch 3: LTE desteği ile artık özgür

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?