Apple’dan Yeni İşbirliği

Apple ile Deloitte, işbirliği yapacakları konusunda bir anlaşmayı duyurdu. Deloitte’nin planı, iPhone ve iPad’in getirdiği gücü daha da yüksek bir seviyeye çıkartmak ve böylelikle her büyüklükteki şirketin çalışma biçimlerini de değiştirebilmek.

Apple ve Deloitte yaptıkları açıklama ile birlikte işbirliklerini duyurdular. İki firma, iOS’un iPad ve iPhone aracılığı ile yerine getirmekte olduğu güç ile birlikte güvenliği ve kullanım kolaylığını da en yüksek düzeye çıkarmayı amaçlıyor. Böylelikle büyüklüğü ne olursa olsun tüm şirketlerin çalışma biçimlerini de değiştirmeyi amaçlıyorlar.

Şirketlerin İş Alanları Dijital Dönüşüm Stratejisi İle Değişecek

Deloitte, 5.000’in üzerinde çalışanı ile birlikte dijital dönüşüm stratejileri alanında lider bir firma. iPhone, iPad ve iOS aracılığı ile firmaların perakendeden işe alımından AR-GE’den Office sistemlerine yani kısacası bütün kurumsal yapılarındaki çalışma biçimlerini de dönüştürmeyi hedefliyor.

Apple CEO’su Tim Cook, bu ortaklığın iki taraf için de ideal bir ortaklık olduğunu belirtti. Günümüzde iPhone ve iPad, her an her yerde insanların işlerini yapmadaki biçimlerini tamamen değiştiriyor. Bu nedenle bu ortaklığın daha da çok şirketin Apple hizmetlerinden yararlanabilmesine olanak sağlaması bekleniyor. İşte ideal ortaklık tanımlamasının nedeni de bu.

İki Firmadan Ortak Hizmet

İki firma, iOS işletim sisteminin yazılım, donanım ve hizmet ekosistemlerinden yararlanan bir ek hizmet de geliştirecek. Sağlanan bu hizmet ile birlikte müşteriler çalıştıkları sektördeki etki olanaklarını keşfedebilecek ve bunlara özel çözümler geliştirebilecek.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?