Apple’dan Yeni iPad için Yeni Videolar

Yeni iPad için Apple'ın öğretici videoları yayınlandı. Hem Yeni iPad hem de iOS 11.3 konusunda bilgiler veren videolar ve detayları haberimizde...

0
58
Yeni iPad

27 Mart tarihinde tanıtılan Yeni iPad modeliyle beraber Apple tablet için yeni bir dönem başlamış oldu. Marka ilk defa iPad Pro modeli haricinde iPad modeline Apple Pencil desteği vermiş oldu. Alternatifleriyle beraber Apple Pencil desteğini alan Yeni iPad modelinin fiyatının da daha düşük bir seviyede tutulmuş olması, kullanıcıları bir hayli memnun etmişti.

Apple tüm bunlarla beraber yeni tablet serisinde satışları arttırmak için özel adımlarda atmaya başladı. Bir yandan reklam çalışmalarına devam eden markanın, bir yandan da Yeni iPad modelinin nasıl kullanıldığını ve nasıl özellikleri olduğunu anlatan videolar paylaştı.

Yeni iPad için 5 Video Yayınlandı

Yeni yayınlanan videolar, iPad modelinin iOS son sürümüyle beraber nasıl avantajları olduğunu vurguluyor. Bir yandan iOS 11.3 konusunda bilgiler veren bir yandan da yeni iPad konusunda bilgiler veren videoların, bir yandan da uygulamalar hakkında bilgiler verdiğini görüyoruz.

Apple Notes ile çizim oluşturma, yeni Apple Pencil desteğiyle beraber çizimler oluşturma ve ayrıcalıklarla beraber mailleri çok daha kolay kontrol etme gibi konularda da bilgiler veriliyor.

Tüm bunların dışında videolarda iOS’un bulut dosya arama sisteminden bahsedildiğini de ekleyelim. Hem iPad hem de iOS için önemli detayları ortaya koyan videoları hemen aşağıda bulabilirsiniz. Ekran görüntüleri düzenlemeden, tasarım çalışmalarına kadar hemen her konuda bilgi veriliyor.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?