Apple’ın yeni akıllı telefonları arasında yer alan iPhone XR modeli için reklam çalışmaları devam ediyor. Sürekli olarak bu konuda yeni adımlar atılıyor. Bu kez iki yeni video yayınlandığını gördük. Her iki video için de başrol oyuncusunun iPhone XR akıllı telefonları olduğunu görüyoruz. Hemen ilk videoya ve detaylarına geçelim.

iPhone XR için Yeni Videolar

İlk olarak gizlilik konusunda yeni bir video yayınlandığı görülüyor. Gizlilik odaklı olarak yayınlanan yeni video, söz konusu akıllı telefonların içerisinde yer alan iMessage uygulamasını konu ediniyor.

Sadece iPhone XR akıllı telefonları için değil, diğer iPhone modelleri için de geçerli olan gizlilik konusuna değinen Apple, uçtan uca şifreleme konusunda da bir adım atıldığını göstermekte.

Reklamda bir kadının iMessage hesabına gelen mesajlar konu ediniyor. Gelen mesajlar sonrasında kadının gülmeye başladığını görüyoruz. Ardı ardına gelen mesajların hemen sonrasında ise iMessage mesajlarının gizlendiğini gösteren bir uyarı mesajı yayınlanıyor. Yayınlanan uyarı mesajıyla beraber gizliliğe ne kadar önem verildiği konusunda da bilgiler verilmiş oluyor.

İkinci video kısmında ise iPhone XR modelinin batarya süresinden söz ediliyor. Aslında bu konuda Apple’ın sık sık eleştirildiğini görüyoruz. Fakat videoda da vurgulanan konu tam olarak bu.

Apple’ın yeni akıllı telefonunun beklenenden çok daha uzun bir pil kullanım ömrü sunduğuna vurgu yapılıyor ve telefonların bataryalarının daha dayanıklı hale getirildiği konusunda bilgi veriliyor. Yayınlanan her iki videonun da yine birer dakikalık olduğunu da ekleyelim. Bu sürenin Apple’ın bir stratejisi olduğunu da ayrıca eklemek gerekiyor. Reklam stratejisinde herhangi bir değişiklik söz konusu değil.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?