Apple’dan Bonus Müjdesi

0
628
Apple

Apple, resmi hesaplar üzerinden kullanıcıların kendi adlarına satın alma işlemleri gerçekleştirmesine izin veren firmalardan bir tanesi. iTunes ya da App Store mağazaları üzerinden, kendi Apple hesabınızda yer alan parayı kullanarak uygulama ya da herhangi ücretli bir içeriği satın alabiliyorsunuz. Her seferinde satın alma işlemleriyle uğraşmamak adına, Apple hesabınıza yüklemede gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bu sayede, sadece hesabınızı kullanarak kolayca ödemeler gerçekleştirmeniz mümkün. Bunun için ekstra bir ödeme yöntemine de gerek kalmıyor. İşte söz konusu sistemi kullananlar için Apple’ın yeni bir avantajı var. Firma tarafından paylaşılan bilgilere göre artık kullanıcılara bonus hediye edilecek.

Apple Hesabına Para Yükle Bonus Kazan!

Açıklamaya göre, kullanıcılar Apple hesaplarına yükledikleri paranın miktarına göre bonus kazanacaklar. Yüklenen paranın %10 kadar bonus para da hesaba eklenmiş olacak. Üstelik çok fazla sınırlamada yok. İster masaüstü iTunes sürümünden, isterseniz de direk olarak telefonunuz ya da tabletinizden yükleme yapın, bonus kazanacaksınız. Yükleme yapılan tutarın %10’luk kısmının bonus olarak yatırıldığını göreceğiz.

Apple

100 dolar yükleme yapan bir kullanıcı, 110 dolar bakiyeye sahip olacak. Bonus sınırı ise 200 dolar olarak açıklandı. Yani tek seferde maksimum olarak 200 dolar kadar bonus kazanmanız mümkün olacak. Bunun üzerinde miktarlar için herhangi bir ekstra bonus ödeme yapılması mümkün değil. Maksimum bonus ödeme miktarının dışında bilinmesi gereken bir başka detay ise bunun sadece 14 Mart tarihine kadar geçerli olacak olması. 2 gün içerisinde yapılan yüklemeler için geçerli olan bir kampanyadan söz ediyoruz.

İlginizi Çekebilir: Apple Etkinliği Resmiyet Kazandı

İLGİLİ HABER:  Yeni iMac Tanıtıldı – Özellikleri ve Fiyatları

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?