Apple’dan Beklenen 4K Müjdesi Geliyor

0
41
Apple TV

Akıllı telefonları, iPhone 8 serisi, yeni Apple Watch serisi, ortada olmasa da uzun süredir konuşulan yeni iPad modeli derken Apple’ın epey bir fazla kategoride adını duyurduğunu söylemek gerekiyor.

Sürekli olarak teknoloji dünyasında gündemde kalmayı ve sürekli olarak yeni bir konu ile öne çıkmayı başaran markanın şu an için yeni seri akıllı telefonları gündemde olsa da bir yandan da Apple’ın diğer ürünleri içinde yenilikleri hazırladığı da bilinen bir gerçek. İşte markanın bu noktada yenliklerinden birisi de Apple TV konusunda olacak.

Yeni Nesil Apple TV Serisi Geliyor

Son olarak 4.nesili yayınlanan yeni seri Apple TV ürünleri için şimdilerde Apple bir sonraki nesil yani 5.nesil için çalışmalara da başlamış durumda. Üstelik bu kez markanın kullanıcılarına birçok sürprizi olduğunu da belirtelim. İlk sürpriz ise uzun süredir beklenen 4K desteği olacak. Bu konuda bir açıklama gelmese de Apple’a oldukça yakın kaynaklardan verilen bilgilere göre yeni seri Apple TV ürünlerinde ilk olarak 4K desteği gündeme gelecek.

Apple TV 4K

Yeni seri Apple TV ürünlerinde kesinlikle gelmesi beklenen 4K desteğinin yanında çok daha canlı renk teknolojisi için yeni seri HDR teknolojisinin de kullanılacağı belirtiliyor. Sözün kısası tüm bu özellikleri ile beraber 5.nesil Apple TV ürünleri her açıdan eksikliklerini kapatarak gelecek.

Yeni Apple TV Ne Zaman Geliyor?

Tüm bu teknolojilerin ortaya çıkması şimdiden Apple kullanıcılarını heyecanlandırmayı da başardı. Tüm bu yeniliklerle beraber 5.nesil Apple TV ürünlerinin ne zaman pazara çıkacağı ne zaman net olarak satışta olacağı da merak konusu oldu.

Henüz bu noktada Apple tarafından kesin olarak gösterilmiş olan bir tarih yok. Fakat bu sene sonunda Apple TV ürünlerinin gelmesi bekleniyor. Yani sadece akıllı telefonları için değil 2017 yılı içerisinde TV ürünleri içinde markanın oldukça başarılı çözümler sunması haliyle marka değerini de biraz daha arttırması bekleniyor. Bakalım yeni seride daha ne gibi teknolojiler karşımıza çıkacak?

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?