Apple’dan Android Kullanıcıları için Yeni Videolar

0
56
iPhone Android

Samsung’un yeni amiral gemisi olan Galaxy S9 akıllı telefonlarının tanıtılmasından sonra gözler Samsung’a çevrildi. Sadece Samsung değil, MWC 2018 kapsamında birçok yeni akıllı telefon modeli de tanıtıldı. Android akıllı telefonlarının bir bir ortaya çıkmasına Apple da sessiz kalmadı.

Yeni tanıtımların hemen arkasından Apple Youtube kanalı üzerinden yeni video serileri yayınladı. Yayınlanan videolarda ise dikkat çeken kısım, Android kullanıcılarına yapılan göndermeler oldu. Öyle ki videolarda Apple’ın iPhone akıllı telefonlarına geçişi vurguladığını görüyoruz.

Android Akıllı Telefonlarından iPhone Akıllı Telefonlarına Geçiş

Android akıllı telefon kullanıcılarını, “senin akıllı telefonun” şeklinde sınıflandıran Apple, kullanıcıların iPhone akıllı telefonlarına ne kadar kolay geçebileceğini vurgulayan tam 4 yeni video yayınladığını gördük. Daha hızlı bir şekilde geçiş imkanlarının vurgulandığı, bunun yanında iPhone modellerinin daha güvenli olduğu gibi vurgular yapılan akıllı reklamların süreleri de oldukça kısa.

 

Sadece 15 saniyelik ve esprili içerikleri ile dikkat çeken videoların, Android kullanıcılarını ne kadar etkileyeceği ise tartışılır. Öyle ki daha öncede Apple bu şekilde birçok karşılaştırma videosu yayınlamış, ancak istediğini pek elde edememişti. Galaxy S9 modelinin tanıtılmasının hemen sonrasında bu şekilde bir çalışma yapılmış olması da dikkat çeken bir başka nokta.

 

Şu an için Apple’ın benzeri şekilde çalışmalarının ve yeni videoların devam edeceği belirtiliyor. Bundan sonraki videolarda geçen konunun ne olacağı kısmında yorum yapmak ise oldukça zor.

İlginizi Çekebilir: iOS sürümüm x.x. Jailbreak yapabilir miyim? (1 Mart 2018)

İLGİLİ HABER:  Apple, Harekete Duyarlı Yeni Bir Patent Aldı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?