Apple’a Twitter Üzerinden Ödül Geldi

0
50

Teknoloji dünyasının en iddialı firmalarından biri olan Apple, son dönemde kendisine gösterilen ilginin epey artmasını sağladı. Öncelikle iPhone 7 serisi telefonların piyasaya sürülmesi ardından ise MacBook Pro yeni seri bilgisayarların piyasaya sürülmesiyle beraber bu sene de en çok konuşulan marka Apple oldu.

Tüm yeni ürünlerine karşın Apple’ın yazılım ve satış sonrası desteklerini de geliştirmeye başladığını biliyoruz. Özellikle satış sonrası desteği konusunda Apple’ın son dönemde birçok yeni adım atmaya başladığını da biliyoruz.

İlk olarak Apple destek uygulamasının duyurulması ve kısa süre önce iOS işletim sistemleri için yayınlanması Apple’ın satış sonrası desteğinde de büyük oranda beğeni toplamasını sağlamıştı. Henüz Apple destek uygulamasının denemeleri devam ederken geçtiğimiz haftalarda da Apple, Twitter üzerinden de bir destek hesabı oluşturduğunu açıklamıştı.

apple-twitter-destek

Twitter Apple Destek Hesabı Oldukça İlgi Gördü

Yayınlandığı ilk andan bu yana kullanıcılardan epey ilgi gören sistemle beraber Apple’ın sorun yaşayan kullanıcılara destek verdiğini de biliyoruz. Apple ürünlerinde yaşanan sorunların destek bölümü için açılan hesaptan ayrıca Apple’ın yeni güncellemeleri ve yaşandığı bilinen sorunları hakkında da bilgiler verilmişti.

Tüm bu sistemle beraber büyük oranda beğeni kazanan Apple destek hesabı çok kısa bir süre içerisinde ise Twitter’ın en değerli hesaplarından da biri haline geldi. Hem takipçi sayısı hem de etkinliği ile en çok kullanılan hesaplardan biri olan destek hesabına Twitter kanadından da bir ödül geldi.

Söz konusu uygulama ile beraber Twitter üzerinden de ödül alan Apple, Twitter Marketing ödüllerine layık görüldü. En iyi destek veren marka hesaplarından biri olarak gösterilen hesabın ödül almasına karşın Apple’ın nasıl bir karşılık vereceği ise merak konusu oldu. Müşteri ile en iyi iletişime geçen markalardan biri olarak gösterilen Apple’ın bundan sonra destek konusunda da yeni birçok uygulamaya da imza atacağı düşünülüyor.

İLGİLİ HABER:  iPhone 12 Pro Max AnTuTu Performans

Apple destek uygulamasının iOS uygulaması olarak yayınlanması da bu alanda atılacak ilk adımlardan biri olarak gösterilebilir. Tabi henüz bu konuda Apple atacağı adımları açıklamış değil.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?