Bloomberg’in yayınladığı son rapora göre Apple yüksek profilli sanatçılardan içerik satın almak için yaklaşımlarda bulunmaya devam ediyor. Apple’ın yakın zamanda kullanıma sunmayı planladığı müzik servisi, Beats Music için aylık 10 ile 15 $ arasında değişen ödeme planları sunmayı hedefliyor.

Geçtiğimiz ay yayınlanan ve henüz tatminkar bulmadığımız için paylaşmadığımız raporlar Apple’ın Haziran ayında düzenleyeceği WWDC etkinliğinde Beats Müzik hizmetini yeniden başlatacağını belirtiyordu. Yine aynı raporlar Apple’ın bu hizmet için 7,99 $’dan başlayan ödeme planları düşündüğünü belirtiyordu. Ancak bugün gelinen noktada son yayınlanan raporlar Apple’ın aile hesabı için aylık 14,99 $ ve bir kullanıcı için aylık 9,99 $ arasında değişen bir ücretle hizmetini duyurmayı planladığı belirtildi.

Apple ayrıca yeni hizmeti için özel içerik oluşturmak adına yüksek profilli sanatçılarla görüşüyor. Bu sanatçılardan bazılarına Florence, Thne Machine, Taylor Swift ve Bloomberg’e göre daha bir düzine sanatçı sayılabilir.

Apple’ın merakla beklenen müzik servisi Beats Music için artık geri sayım başladı ve Haziran ayında WWDC etkinliğinde duyurulması bekleniyor. O güne kadar çıkacak olan yeni raporları paylaşmaya devam edeceğiz.

İLGİLİ HABER:  Apple Haritalar'a TripAdvisor & Booking.com Otel Yorumları ve Görüntüleri Eklendi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?