Apple Yeni 10.5 inç iPad Modeli İçin Çalışmalara Başladı

0
49
10.5 inç ipad pro

Dün başlayan WWDC 2017 etkinliğinde Apple’ın en büyük yeniliklerinden biri markanın yeni seri tabletleri oldu. İlk defa bu sene sunulmuş olan yeni 10.5 inç iPad Pro modeliyle öne çıkan markanın yaptığı tanıtımlarda tabletlerin bu kadar ilgi çekmesinin nedeni hem tabletlerin uzun süredir beklenmesi hem de aynı boyuta rağmen daha geniş yeni bir ekran kullanılması oldu. Tüm bu özellikleriyle beraber dikkat çeken yeni tabletlerin detaylı özellikleri için aşağı da yer alan bağlantımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Bakınız: 10.5 inç iPad Pro Tüm Özellikler

10.5 inç iPad Pro Reklamları Tam Gaz Devam

Yeni seri tabletlerin tanıtılmasıyla beraber Apple uzun süredir başlattığı kampanyasına da son reklamlarını eklemiş oldu. Söz konusu reklam kampanyasında marka iPad tabletlerinde yer alan özelliklerin bilgisayarlardan bile üstün bir kullanım sunduğunu vurgulamış ve Apple’ın yeni seri tabletlerinin de bu yapıyı benimseyeceğini belirtmişti.

iPad Pro modelinin tanıtılmasından sonra ise kampanya için iki yeni reklam filmi gördük. Bu kez doğrudan bilgisayarlardan kullanışlı bir teknoloji sunduğunu vurgulayan Apple, yeni iPad Pro modelini de bir kez daha vurgulamış oldu. Söz konusu paylaşımlar ise çok kısa videolar olsa da net bir şekilde Apple’ın yeni tabletlerinin üstünlüğünü gözler önüne sermekte. Yeni tabletler için hazırlanan bu videoları aşağıda bulabilirsiniz.

 

İLGİLİ HABER:  En Çok Görülen 5 iPhone Kamera Çalışmıyor Sorunu ve Çözüm Yolları

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?