Apple WWDC 2019 Etkinlik Detayları Belli Oldu

0
289

Apple bir süredir yeni etkinlikleri üzerinde çalışmalar yapıyor. Markanın etkinlikleri için ilk tarih 25 Mart olacak. 25 Mart tarihinde yeni tablet serileri ve yeni iPod modeli gibi ürünlerin tanıtılması bekleniyor. 25 Mart etkinliğinin hemen sonrasında gündeme gelen etkinlik ise WWDC 2019 etkinliği olacak. Daha çok yazılım odaklı bir etkinlik olacak olan WWDC 2019 etkinliği için detaylarda şimdiden belli olmaya başladı.

Apple WWDC 2019 Ne Zaman?

iOS 13 işletim sisteminin başı çekeceği tanıtımların yapılacağı etkinlik, yine Haziran ayında gelecek. 3-7 Haziran tarihlerinde yapılması beklenen tanıtımın ardından macOS, tvOS, ve iOS işletim sistemlerinin yeni sürümlerini göreceğiz.

Etkinlikte başka ne gibi sürprizlerin yapılacağı konusunda ise bilgiler yok. Muhtemelen sanal asistan konusunda yeni teknolojiler ve HomePod gibi ürünlerin yeni serilerinin geldiğini göreceğiz. Bunların dışında nasıl yenilikler geleceği ise şu an için sürpriz olarak kalmakta.

Apple WWDC 2019

Bu yıl ilk defa STEM kuruluş öğrencilerine ücretsiz bilet şansının da sunulacağı etkinliğin, San Jose MecEnery Convention Center içerisinde yapılacağını da ekleyelim. En büyük sürprizin iOS 13 olacağı etkinliğin yaklaşmasıyla beraber yeni yazılımlar hakkında sızıntılar da gelecektir.

Muhtemelen 25 Mart tanıtımlarından sonra yeni yazılımlar konusunda çok daha fazla bilgi elde edeceğiz. Şimdilik WWDC 2019 etkinliği için bu kadar detaya ulaşabiliyoruz. Yeni bilgiler geldiği zaman sitemizde yer vereceğiz.

İlginizi Çekebilir: iOS 11 – 12.1.2 Unc0ver jailbreak yapımı

İLGİLİ HABER:  Yeni MacBook Air Tanıtıldı – Özellikler ve Çıkış Tarihi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?