Apple Watch’un Ekran Üretimindeki Zorluklar Sebebiyle Üretiminde Sınırlama Yapılabilir

0
502

Tayvanlı yayın kuruluşu Economic Daily News’in son yayınladığı rapora göre Apple Watch’un üretiminde yaşanan zorluklar beklenen nakliye sayısında kesintiler yapılacağı ve ilk aşamada Apple Watch’un üretiminin 2.5, 3 milyon seviyelerinde değil 1.25-1.5 milyon dolaylarında olacağını iddia ediyor.

Apple’ın 10 Nisan’da ön-satışa ve 24 Nisan’dan itibaren başlangıçta başta ABD olmak üzere belli ülkelerde satışa sunacağı Apple Watch’un üretiminde yaşanan bu zorluklar sebebiyle yapacağı nakliyeyi sınırlandırdı. Apple’ın tedarik zinciri içerisinde yer alan firmalardan ve Apple’dan konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı ancak Apple Watch’un başlangıçta belirli ülkelerde satışa sunuluyor olması aslında üretimde bir zorluk yaşandığını gösteriyordu.

Ayrıca yayınlanan raporda Apple’ın Apple Watch için tedarik zincirine yakın zamanda Foxconn’u da ekleyerek üretimi hızlandırması ve Apple Watch’un satış çapını genişleteceği belirtiliyor.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here