Apple Watch’lar Kullanıcılara Teslim Edilmeye Başlandı

0
720

Amerikada müşterilere dağıtımı daha başlamayan Apple Watch, bazı uluslararası müşteriler Apple Watch’larının tesliminin gerçekleştiğiyle ilgili Twitter üzerinden bilgiler paylaşıyorlar. Mesela, Avustralya’da ki bazı müşteriler Apple Watch’larına kavuşmuşlar ve yukardaki fotoğrafı paylaşmışlar.

Kullanıcının Instagram üzerinden paylaşmış olduğu Apple Watch kutusu Sport modeline ait. Paslanmaz çelik modelleri ve altın modellerinin dışında Sport modeli özel dizayn edilmiş dikdörtgen bir kutu içerisinde geliyor.

Cihazın ilk sevkiyatları devam ederken, Apple Online Store’u da güncelledi. Aylar sonra ürüne vurgu yapmak adına farklı arkaplan fotoğraflarının üzerinde çıkan “WATCH burada” yazısı dikkat çekiyor.

watces

Bugün yine Apple, Apple Watch App Store’u da kullanım açtı ve Watch için kullanım kılavuzunu yayınladı. Birçok kullanıcı ürünlerine daha kavuşmasalar da ürünlerinin teslim edilmek üzere yola çıktığını bilmeleri bile onlar adına sevindirici. Apple Store’larda ise Haziranın ilk haftasına kadar satış yapılamayacağı belirtildi.

 

İLGİLİ HABER:  Apple CEO'su Tim Cook, 50.000 AAPL Hisselerini Bağışladı (Yaklaşık 6.5 Milyon $)

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?