Apple Watch’ın Keşfedilen 6 Pinli Portu Üzerinden Şarj Edilebilir Olduğu Kanıtlandı

0
531

Apple Watch’ın kayış yuvasına gizlenmiş 6 pinli portu üzerinden şarj edilebildiği iddiaları sonrasında Çarşamba günü yayımlanan bir video ile, Apple Watch’ın şarj edilebilmesinin yanında Apple’ın endüktif şarj yönteminden daha hızlı şarj edilebildiği ortaya çıktı.

Aksesuar üreticisi Reserve Strap daha önce Apple Watch için şarjlı kayış üretmiş ve satışına başlamıştı. Ardından Apple Watch’ın 6 pinli portunun keşfedilmesi ile harekete geçen Reserve Strap, daha kullanışlı bir kayış ortaya koyarak, yenilenen ürünlerini duyurdular ve ön satışına başladılar.

Çoğu kişiye göre Apple Watch’ın keşfedilen portu üzerinden şarj edilmesi hayalden öte bir şey değildi. Bu tip iddialara son vermek isteyen Reserve Strap ekibi 6 pinli port üzerinden Apple Watch’ın şarj edilebildiğini gösteren bir video yayımladılar. Hattaşarj  edilebilmenin ötesinde, Apple’ın endüktif şarj yöntemine göre daha hızlı şarj edilebildiğini de videoda gösterdiler. İşte o video;

Reserve Strap’ın yeni 6 pinli port üzerinden şarj desteği sunan kayışı, şuan için ön sipariş ile 249 $’a satın alınabiliyor. Üç farklı renkte ve Apple Watch’ın 38 ve 42 mm olan iki farklı kasa boyutuna göre sunuluyor.

İLGİLİ HABER:  2018 iPad Pro Bükülme Sorunu için Yeni Açıklama Geldi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?