Apple Watch Yarışması Büyük İlgi Toplamayı Başardı

  0
  24
  apple watch

  Apple’ın ne kadar çevreci bir teknoloji firması haline dönüştüğü tartışılmaz bir gerçek. Markanın kısa süre önce Dünya Günü için yaptığı paylaşımlar aslında Apple’ın bu konuya ne kadar önem verdiğini göstermiş durumda. Sadece paylaşılan videolarda yer alan yenilenebilir enerji kaynakları sistemi için değil bunun dışında markanın Apple Park tesisinde de ne derece çevreci sistemler kullandığı bilinen bir gerçek. Markanın bu alanda attığı adımlarda somut adımlar olarak gösterilmekte.

  Özellikle Apple Park tesisinde atılan adımların markanın çevreci çözümleri için ne kadar kararlı olduğunu da göstermiş oldu. Son olarak Dünya Günü için paylaşılan videolar da bu konuya dikkat çekerken videolarda Apple’ın kullanıcılarına da ilginç bir yarışma sunduğunu da gördük.

  Apple Watch İçin Yeni Yarışma

  Sadece çevreci konulara dikkat çekmek değil bunun dışında kullanıcılarını harekete teşvik etmek içinde özel bir yarışma başlattı. Apple’ın Dünya Günü için yaptığı bir başka etkinlik olarak öne çıkan etkinlikte kullanıcıları harekete çağırmak için marka akıllı saatlerini kullandı.

  Apple tarafından yapılan açıklamayla beraber akıllı saat kullanıcıları için yeni bir kampanya başlattı. Yapılan açıklamada marka kullanıcılardan akıllı saatleriyle aktivite yapmalarını istedi. Kullanıcıları spora teşvik etmek için yapılan çalışma için özel bir videoda yayınlandı. Doğrudan Apple tarafından yayınlanan videoda detaylar hakkında da bilgi verilmekte.

  Apple Watch İle Spor Daveti

  Apple’ın kullanıcılara sunduğu kampanya ise oldukça ilgi çekici. Marka kampanya kapsamında kullanıcıların dışarı çıkmalarını ve 30 dakika boyunca herhangi bir spor yapmalarını istiyor. Koşmak, yürümek, bisiklet sürmek gibi birçok aktivite içerisinden herhangi birinin seçilmesinde sonra kullanıcıların 30 dakika boyunca etkinlikte kalmalarını isteyen Apple etkinliği gerçekleştiren kullanıcıların mesajlaşma uygulamalarında özel çıkartmalar kazanmasını da sağladı.

  Ayrıca Apple’ın düzenlediği kampanyaya katılarak spora eşlik eden kullanıcılara başarım rozetleri de verildi. Bundan sonra da markanın düzenli olarak yapacağı etkinliklerden biri olarak gösterilen etkinliğe katılımında oldukça fazla olduğunu eklemek gerekiyor. Apple Dünya Günü için yaptığı etkinliğine ilgi içinde kullanıcılara teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

  YORUMLAR

  Lütfen yorumunuzu girin:
  İsminiz nedir?