Apple Watch Uygulamasına Daha Yakından Bakın (Galeri)

0
899

iOS geliştiricisi Hamza Sood, Apple Watch ile eşleştirilmiş iPhone üzerinde Apple Watch uygulamasına dair ekran görüntülerini paylaştı. Malumunuz Apple Watch’u iPhone ile eşleştirmeden uygulama içeriğine dair fazla detay görüntülenmiyor.

Apple Watch uygulamasıyla birlikte bildirimler, görünüm, parlaklık ve metin boyutu, sesler, bireysel uygulamalar ve dahili seçenekler gibi pek çok detay kontrol edilebiliyor. Apple Watch için yazılım güncelleme, erişilebilirlik, dil ve bölge gibi detaylı ayarlamaları da yapabiliyorsunuz. Güç tasarruf modunu aktifleştirebiliyor, favori arkadaşlarınızı seçebiliyor, fotoğraf limitini belirleyebiliyorsunuz. Kısacası Apple Watch uygulaması ile saatinizi tümüyle kontrol edebilmeniz mümkün.

Apple Watch uygulaması için yayınlanan ekran görüntüleri;

Apple Watch 10 Nisan’dan itibaren Amerika başta olmak üzere pek çok ülkede ön-siparişe sunulacak. 24 Nisan’dan itibarende satışa sunulacak. Henüz Türkiye için satışa çıkacağı tarih bilinmiyor. En ucuz modeli 349 $’dan başlayacak ve 17.000 $’a kadar fiyatlarla satışa sunulacak.

İLGİLİ HABER:  iPhone için Duvar Kağıtları - 47

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?