Daha önce bir firmanın Türkiye’de ilk defa Apple Watch satışı yaptığına dair haberimizi paylaşmıştık. Görünen o ki Apple Watch’ın satışları Türkiye’de yaygınlaşmaya devam ediyor. Bu bağlamda hepsiburada.com’da Apple Watch Sport’un satışına başladı.

Sitede Beyaz ve Siyah olmak üzere iki renk seçeneği ile, 38 ve 42 mm’lik Apple Watch Sport satışı yapılıyor. Şuan için 38 mm Apple Watch Sport’ın stoklarda yer almadığı görülüyor ve fiyat bilgisi yer almıyor. 42 mm Apple Watch Sport ise stokta var ve 2.099 TL gibi bir fiyattan 9 taksit seçeneği ile satılıyor.

Apple-Watch-Hepsiburada

Apple Watch’ın satışının ülkemizde yaygınlaşmaya başlaması ile firmaların artık fiyatları düşürmeye başladıkları bariz bir şekilde görülüyor. Apple’dan önce, firmaların satışları ile piyasayı kontrol altına alması ve Apple’ın insanlara başka bir şans tanımaması ile ne yazık ki oldukça yüksek fiyat farkları ile satışlar yapılıyor ve alıcılar buna zorlanıyor.

Apple’ın yakın gelecekte, beklenilene göre Temmuz ile Eylül aylarında Apple Watch’ı ülkemizde satışa sunması bekleniyor. O tarihe kadar firmaların Apple Watch satışı yapmalarına olağan gözü ile bakılabilir ve kendi fiyatlarını koymaları söz konusu. Bu sebeple sizin için özellikle fiyatı ile uygun bir firmadan satın almanızı veya Apple’ın kendi resmi satışını beklemenizi öneriyoruz.

İLGİLİ HABER:  Apple Halka Açık iOS Beta Programını Başlattı! İlk Test iOS 8.3 için

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?